تولید ایران خودرو K132

تولید ایران خودرو K132 شروع شد

خط تولید ایران خودرو K132 شروع به کار کرد. ایران خودرو کی ۱۳۲ سدان جدید این گروه خودروسازی محسوب می‌شود که تا پایان سال وارد بازار خواهد شد.

ایران خودرو K132 به عنوان محصول جدید ایران خودرو محسوب می‌شود که از لحاظ طراحی به‌روز بوده و از استانداردهای ایمنی بالایی نسبت به سایر خودروهای داخلی بهره می‌برد. پروژه کی ۱۳۲ که قرار است برای آن به زودی یک نام ایرانی در نظر گرفته شود، اخیرا به خطوط تولید این گروه خودروسازی راه پیدا کرده و قرار است تا پیش از پایان سال به بازار عرضه شود.

جزئیات تولید ایران خودرو K132

طبق اطلاعاتی که منتشر شده است، تولید سدان جدید ایران خودرو به فاز مقدماتی وارد شده و تا امروز ایران خودرو توانسته است حدود ۲۰ دستگاه از این خودرو را به تولید برساند. طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده این خودرو تا پایان سال روانه بازار خواهد شد و تا آن زمان برای آن یک نام کاملا ایرانی نیز در نظر گرفته می‌شود.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۲ دیدگاه

  1. ایران همه چی میتونه تولید کنه اما تا زمانی که می تونن وارد کنه هیچ وقت تولید نمی کنه چرا چون وقتی وارد می کنه واسه محصولی که میفروشه هزینه نکرده نفت داده میتونه سه برابر محصول داخلی پول دربیاره کلی واسه قطعات اش که وارد میکنه پول دربیاره تازه پول فروش محصول مستقیم میره تو جیب خزانه یه قرون هم نمی ره تو جیب قطعه ساز کارگر و کارمند

  2. از قیافش می خوره خودروی خوبی باشه ولی تو عکس اتاقش فرمان ۳۰۱ گذاشتن که یه تقلیده ولی ای کاش ایران خودرو تست درایو می گذاشت بعد میفهمیدیم که خودروی خوبی هست یا خیر ولی که میاد بازار