موبایل رول شونده ال جی

موبایل رول شونده ال جی اوایل سال ۲۰۲۱ عرضه خواهد شد

موبایل رول شونده ال جی از جدیدترین محصولات این کمپانی کره‌ای است که برای اوایل سال ۲۰۲۱ انتظار آن را می‌کشیم.

ال جی در نظر دارد تا سال آینده را با پروژه دو گوشی جدید آغاز کند که پروژه رنگین کمان و B نام دارند. از این دو گوشی یکی از آن‌ها یک پرچمدار با طراحی متعارف و از خانواده V است و دیگری نیز نمایشگر رول شونده دارد.

این دو گوشی بخشی از پروژه اکسپلورر – Explorer ال جی هستند؛ گوشی غیرمتعارف ال جی وینگ با دونمایشگر نیز حاصل این پروژه است. پروژه B نیز قرار است به ساخت یک گوشی غیرمتعارف دیگر یا همان موبایل رول شونده ال جی منتهی شود.

در این گوشی بخشی از نمایشگر در داخل رول شده و هنگامی که نیاز به یک نمایشگر بزرگ‌تر باشد، می‌توان آن را از بالای گوشی بیرون کشید. ال جی پیشتر در پایان مراسم معرفی وینگ به این گوشی اشاره کرده بود.

گوشی جدید خانواده V نیز کمی قبل از گوشی پروژه B عرضه می‌شود. به گفته خبرگزاری‌های کره‌ای ال جی تصمیم دارد امسال به فروش ۲۶ میلیون گوشی رسیده و در سال ۲۰۲۱ این مقدار را به ۳۰ میلیون افزایش دهد.

ال جی همچنین قصد دارد سهم بیشتری از تولید گوشی‌هایش را به کمپانی‌های دیگر یا اصطلا ODM واگذار کند. در سال ۲۰۱۸ ال جی ۹۰ درصد گوشی‌هایش را خود تولید و ۱۰ درصد دیگر را یک کمپانی دیگر برای آن تولید می‌کرد. در سال ۲۰۱۹ سهم تولید کمپانی‌های دیگر برای ال جی به ۳۰ درصد رسید و امسال نیز تا ۶۰ درصد افزایش داشت. سال آینده نیز این رقم به ۷۰ درصد می‌رسد.

در ابتدا ال جی تولید گوشی‌های پایین رده و میان رده را به سازندگان دیگر واگذار می‌کرد. اما طبق گزارش‌های اخیر احتمالا گوشی‌های میان رده رو به بالا همچون LG Velvet 2 نیز توسط سازندگان دیگر تولید می‌شوند. مدل‌های LG Q92 و استایلوس سال دیگر نیز برخلاف امسال توسط خود ال جی تولید نخواهند شد.

بدین ترتیب ال جی با واگذاری تولید گوشی‌های غیر بالا رده خود به سازندگان دیگر‌، می‌تواند تمام و کمال روی گوشی‌های بالا رده همچون پروژه رنگین کمان و دیگر مدل‌های جدید پروژه اکسپلورر تمرکز کند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۴ دیدگاه

  1. این چند نفری که کامنت میذارن ، چرال نمیتونم با واقعی بیودن جنسیتشون کنار بیام….؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!

  2. به نظرم اصلا خوب نیست
    شاید یک مدت مد بشه ولی اصلا خوب به نظر نمیاد و سریع خز میشه

  3. الجی واقعا محشره با گوشیاش داره میترکونه

  4. عررررر چ باحاله😍مگه میشه؟به نظرم بهترین گوشی میشه