هواوی Eyewear II

آشنایی با عینک هوشمند هواوی Eyewear II

عینک هوشمند هواوی Eyewear II برای کاربران امکان گوش دادن به موسیقی را بدون نیاز به هدفون فراهم می‌کند. در ادامه با این عینک هوشمند هواوی آشنا می‌شویم.

عینک هواوی Eyewear II یکی از محصولات جدید و نوآورانه است که امکان گوش دادن به موسیقی بدون نیاز به هدفون را برای کاربر میسر کرده و از امکانات کنترلی پیشرفته‌ای بهره می‌برد. به کمک این عینک هوشمند می‌توان از گوشی هوشمند در محیط خارجی، کمتر استفاده کرده و از زیبایی طراحی این عینک نیز لذت برد.

روند ساخت محصولات دیجیتال وارد عرصه‌های جدیدی وارد شده و حالا محصولات پوشیدنی و دیجیتال تولید شده که قابلیت‌های جدیدی را به کاربران در استفاده از یک گجت کلاسیک ارائه می‌کنند. این روند با ساخت بند و ساعت دیجیتال آغاز شد، به نحوی که در حال حاضر این گجت‌ها تبدیل به ابزاری کارآمد برای ورزشکاران، عاشقان تکنولوژی و در کل افراد به‌روز شده‌اند.

اما گام بعدی در گجت‌های دیجیتال پوشیدنی، عینک دیجیتال است که هواوی نیز یکی از شرکت‌های پیشرو در این زمینه محسوب می‌شود. به تازگی و در رویداد معرفی پرچم‌دار جدید هواوی یعنی سری Huawei Mate 40 از عینک جدید ساخت این شرکت نیز رونمایی شد. این محصول Huawei Eyewear II نام دارد که با همکاری شرکت کره‌ای‌ Gentle Monster طراحی و تولید شده است.

این شرکت کره‌ای یکی از شرکت‌های پیشرو طراحی و تولید عینک طبی و آفتابی است که فروشگاه‌های متعددی به نام خود در شهرهای مختلف دنیا دارد و از لحاظ طراحی نیز بسیار معروف است.Gentle Monster در طراحی به‌روز هواوی Eyewear II همکاری داشته تا محصولی زیبا و مطابق با مد روز را ارائه کنند. صحبت از طراحی این محصول شد، بد نیست اشاره کنیم که هواوی Eyewear II در چهار طرح به نام‌های Smart Havana، Smart Kubo، Smart Lang و Smart Myma به صورت آفتابی و طبی عرضه می‌شود.

عینک هوشمند هواوی Eyewear II چه کاربردی دارد؟

هواوی Eyewear II

عینک هواوی Eyewear II یک گجت هوشمند است که به کاربر اجازه ارتباط با گوشی خود را برای گوش دادن به موسیقی، برقراری تماس، ضبط صدا، استفاده از دستیار صوتی و غیره می‌دهد. فلسفه اصلی وجودی چنین محصولی کم کردن نیاز شما به مراجعه به گوشی برای بسیاری از کارها در محیط شهری است.

هواوی Eyewear II

این عینک مجهز به دو دیاگرام بزرگ روی دسته‌ها در نزدیکی گوش است که صدای موسیقی و مکالمات را به گوش می‌رساند. خروجی صدای این دیاگرام دقیقا در جایی قرار گرفته که صدا را مستقیم ۸ به داخل گوش هدایت می‌کند. علاوه بر این فناوری استفاده شده توسط هواوی در این عینک تا ۱۲ dB (دسی‌بل) از هدر رفت صدا جلوگیری می‌کند و امکان استفاده از این عینک را حتی در محیط‌های شلوغ فراهم می‌کند.

هواوی Eyewear II

کنترل این عینک نیز فقط از طریق لمس آن در حالت‌های مختلف صورت می‌گیرد. با کشیدن انگشت روی دسته عینک امکان کم و زیاد کردن صدای آن یا تغییر موسیقی در حال پخش وجود دارد. برای شروع و توقف موسیقی، استفاده از دستیار صوتی عینک و جواب دادن به تماس‌ها می‌توانید از دوبار لمس کردن کنار عینک استفاده کنید. همچنین برای مرتبط کردن هواوی Eyewear II با گوشی کافی است دو طرف دسته سمت راستی عینک را فشار داده و هم‌زمان گوشی خود را از طریق «بلوتوث» (Bluetooth) به آن متصل کنید.

هواوی Eyewear II

هواوی Eyewear II به کمک باتری قدرتمند خود تا ۴۲ ساعت اتصال به صورت «استند‌بای» (Standby) و ۵ ساعت زمان پخش موسیقی را به کاربر ارائه کرده و به کمک کیس جذابی که کنار خود دارد نیز شارژ می‌شود.

شاید هنوز عینک هوشمند هواوی با گجت‌های فوق پیشرفته‌ای که در فیلم‌‌های آینده‌نگرانه دیده‌ایم فاصله داشته باشد ولی گامی در جهت رسیدن به دستگاه‌های پیشرفته‌ای است که روز به روز نیاز ما به استفاده از گوشی هوشمند را کم کرده و امکان استفاده از قابلیت‌های آن را بسیار راحت‌تر می‌کند.

این مطلب در قالب رپورتاژ آگهی و توسط شرکت های ثالث به عنوان بیانیه مطبوعاتی یا متن تبلیغاتی برای گجت نیوز ارسال شده و گجت نیوز در قبال موارد مندرج در آن مسئولیتی ندارد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۵ دیدگاه

  1. این عینک قابلیت اینم داره ک دودی بشه یا معمولی باشه؟

  2. وای اینجور چیز هارو داخل فیلم دیده بودم واقعا بشر ۰قدر پیشرفت کرده

  3. تکنولوژی زیباست👌💕

  4. سلام از کجا میشه خرید؟