شارژر آیفون 12 - iPhone 12

شرکت انکر از مدل‌های جدید شارژر آیفون ۱۲ خود رونمایی کرد

شرکت انکر (Anker) به تازگی از مدل‌ها و طرح‌های جدید شارژر آیفون ۱۲ – iPhone 12 رونمایی کرد که شامل کابل، کله شارژر و همچنین مگ‌سیف می‌شوند.

گوشی‌های خانواده iPhone 12 مدتی پیش درحالی عرضه شدند که جعبه آن‌ها بسیار باریک، و بدون شارژر در دسترس کاربران قرار گرفتند. این حرکت واکنش‌های بسیار منفی از سوی کاربران را به همراه داشته، چراکه حال آن‌ها در صورت نداشتن یک شارژر، مجبور به خرید آن خواهند بود.

به دنبال این اتفاق، شرکتی که اخیرا فعالیت خود را در تولید شارژرها بیشتر کرده انکر نام دارد که به تازگی از مدل‌های مختلف شارژر آیفون ۱۲ رونمایی کرده است.

شارژر آیفون ۱۲ مدل Anker

شارژر آیفون 12 - iPhone 12

همانطور که در تصویر نیز قابل مشاهده است، این محصولات شامل چند مدل کابل، کله شارژر و همچنین یک شارژر مگ‌سیف است که به نوبت به سراغ آن‌ها خواهیم رفت.

شارژر کوچک حاضر در تصویر بالا، قدرتی معادل با ۲۰ وات دارد که یک گوشی آیفون ۱۲ را ۵۰ درصد تنها در نیم ساعت پر می‌کند. پس از آن، شارژر متوسط ۶۵ وات قدرت دارد که می‌تواند حتی لپ تاپ شما را نیز شارژ کند! در آخر نیز بزرگ‌ترین شارژر موجود بین مدل‌های بالا، دو پورت مجزا دارد که می‌توانید با آن گوشی و لپ تاپ، و یا یک پاور بانک را به صورت همزمان شارژ کنید.

پس از آن، کابل‌های موجود بین این محصولات، در دو مدل USB-C برای لپ تاپ و آیپد، و همچنین Lightning مخصوص گوشی‌های آیفون عرضه می‌شوند. طبق اعلام شرکت انکر، مقاومت این کابل‌ها تا ۱۲ هزار بار خم شدن بالا بوده و تا چندین سال قابل استفاده خواهند بود.

در آخر نیز اگر قصد دارید تا گوشی خود را بدون نیاز به اتصال کابل شارژ کنید، شارژر مگ‌سیف انکر گزینه بسیار مناسبی خواهد بود. البته، سرعت این شارژرها تنها ۱۵ وات بوده و گوشی آیفون ۱۲ را در دو ساعت شارژ خواهند کرد. به گفته انکر، جنس این شارژرها از جنس آلمینیوم ساخته شده تا گرما کمتری را تولید کرده و همچنین نازک‌تر طراحی شوند.

به هر حال هدف شرکت اپل از قرار ندادن شارژر در جعبه گوشی‌های آیفون ۱۲ جلوگیری از تولید پلاستیک و موادی بود که به محیط زیست آسیب می‌زنند، اما چنان که به نظر می‌رسد، این کار نتیجه خاصی نداشته و حتی اگر اپل اقدام به ساخت شارژر نکند، سایر شرکت‌ها زحمت آن را خواهند کشید.

تمامی محصولات ذکر شده در دو نوع عادی و یا با طرح کارتونی دوریمان در ۱۴ آبان ماه عرضه خواهند شد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*