طراحی گلکسی زد فولد 2

نگاهی به جزئیات طراحی گلکسی زد فولد ۲ سامسونگ

طراحی گلکسی زد فولد ۲ – Galaxy Z Fold 2 بسیار ویژه و با ویژگی‌های خاص است. در این مطلب نگاهی به جزئیات طراحی گوشی منعطف سامسونگ می‌اندازیم.

اگر «توانایی» را به مفهوم داشتن امکان انجام یک کار بدانیم، «نگرش» همان ذهنیتی خواهد بود که انجام آن کار را ممکن می‎کند. به این ترتیب نگرش به گلکسی زد فولد ۲ را می‌توان ترکیبی از سه عنصر: اراده (تغییر در تعریف آنچه کاربر با گوشی هوشمندش می‌تواند انجام دهد)، انعطاف (جابجایی روان بین کار و بازی) و بالاخره اعتماد به نفس برای متمایز بودن، دانست.

سامسونگ گلکسی زد فولد ۲ برای دادن این قدرت به کاربر طراحی شده است که به اندازه خود این گوشی با اراده، منعطف و متمایز باشد. جدیدترین پرچمدار سامسونگ یک روش کاملا جدید از زندگی را پیش روی شما باز می‌کند، روشی که از محدودیت‌های دیروز فراتر رفته و امکان تمرکز بر خودتان را به شما می‌دهد.

در ادامه با بررسی همه ابعاد طراحی گلکسی زد فولد ۲ با ما همراه باشید.

جزئیات طراحی گلکسی زد فولد ۲

افقی گسترده‌تر

گلکسی زد فولد 2

گلکسی زد فولد ۲ چه در زمینه قطعات و چه در زمینه طراحی کاملا ارتقا یافته است تا تجربه شما از کار با یک گوشی هوشمند را یک پله ارتقا دهد. رابط کاربری زیبای این گوشی کیفیت کلی تجربه کاربری را ارتقا داده و با بزرگتر کردن صفحه جلویی، کارایی آن را هم افزایش داده است. صفحه جلویی اکنون بزرگتر شده و به اندازه کامل ۶.۲ اینچ رسیده و حاشیه‌های آن هم از قبل باریک‌تر شده‌اند. ترکیب صفحه جلویی ۶.۲ اینچی و صفحه داخلی ۷.۶ اینچی باعث می‌شود گلکسی زد فولد ۲ در حالت بسته، از نظر اندازه شبیه یک گوشی عادی شود و در حالت باز شبیه یک تبلت کوچک باشد. حاشیه‌های باریک در کنار صفحه نمایش Infinity-O تصاویری بسیار فراگیر را پیش روی شما گذاشته و به کاربر امکان می‌دهد تا از تمامی مزایای یک صفحه نمایش بزرگ بهره‌مند شود.

گلکسی زد فولد 2

صفحه نمایش بزرگ روی گوشی هم تجربه‌ای عالی در اختیار شما قرار می‌دهد. اکنون کاربران گلکسی Z Fold2 می‌توانند همه کارهایی را که با یک گوشی عادی انجام می‌دادند، از تماشای محتوا تا گرفتن عکس یا پاسخ به پیام‌ها را با نمایشگر جلویی این گوشی هم انجام دهند. صفحه نمایش اصلی این گوشی هم برای گرفتن و تماشای عکس و فیلم مناسب است.

رابط کاربری گلکسی زد فولد ۲ هم از ابعاد مختلف بهینه‌سازی شده و می‌تواند با تقسیم صفحه نمایش اصلی گوشی، امکان مولتی تسکینگ راحت‌تر را برای شما فراهم کند. به این ترتیب وقتی در حال ارسال پیام‌های متنی برای دوستان‌تان هستید، برای ضمیمه کردن یک عکس فقط کافی است آن عکس را از یک پنجره کشیده و داخل پنجره‌ای دیگر بیندازید. با استفاده از این گزینه جدید، کاربران اکنون می‌توانند از یک برنامه در چند پنجره مختلف استفاده کنند. در نتیجه می‌توانید مقاله مورد نظرتان برای مطالعه را در یک پنجره باز کرده و در پنجره بعدی، موضوع مورد نظرتان را جستجو کنید. همچنین می‌توانید این ترکیب پنجره‌های مختلف را در بخش Multi-Window با استفاده از Add Pair ذخیره کنید تا از آن به بعد بدون هیچ مشکلی پنجره‌ها را به همان شکل باز کنید.

گلکسی زد فولد 2

در دوران کنونی که همه چیز در حال تغییر است، همه ما می‌آموزیم که تغییرات را بپذیریم و افق دیدمان را گسترش دهیم. گوشی گلکسی Z Fold2 تجسم همین تغییرات است و برای کسانی طراحی شده که همواره به دنبال برداشتن محدودیت‌ها، رسیدن به تجربه‌های جدید و مواجه شجاعانه با فردا هستند.

آزادی و انعطاف

گلکسی زد فولد 2

گلکسی زد فولد ۲ فصلی جدید در قلمرویی است که سامسونگ با معرفی نسخه اولیه گلکسی فولد، پیشتاز معرفی آن است. این گوشی هم مانند نسخه‌های قبلی با تمرکز روی انعطاف و سازگارپذیری طراحی شده است و می‌تواند فرم خود را متناسب با کاری که از آن می‌خواهید تنظیم کند و به بهترین شکل انواع نقش‌های مورد انتظار شما را برآورده کند.

کاربر می‌تواند گلکسی Z Fold2 را متناسب با نیاز خود در هر حالتی استفاده کند، از حالت کاملا باز، تا حالت نیمه باز یا حتی در حالت بسته می‌تواند آن را به شکل ایستاده قرار دهد. با استفاده از کاور مدل Aramid Standing که برای این گوشی طراحی شده، شما حتی می‌توانید آن را مثل یک قاب عکس قرار داده و در هر زاویه‌ای از گوشی خود استفاده کنید. وقتی در حال گرفتن عکس یا فیلم هستید، می‌توانید گوشی را ببندید تا دوربین هم سطح چشمان شما شود و حتی پیش‌نمایش عکس خودتان را در بخشی از صفحه گوشی به راحتی مشاهده کنید.

گلکسی زد فولد 2

نکته کلیدی در اینجا حالت Flex Mode در گلکسی زد فولد ۲ است که به صورت خودکار صفحه نمایش را به دو بخش تقسیم کرده و به شما امکان می‌دهد تا به راحتی محتوای مورد نظرتان را در بخش بالایی و کنترل‌های مربوط به آن را در بخش پایینی صفحه مشاهده کنید. در حالت نیمه‌باز می‌توانید این گوشی را به شکل ایستاده، بدون دخالت دست گذاشته و در نتیجه براحتی کارهای دیگرتان را انجام دهید. زیبایی طراحی انعطاف‌پذیر در گلکسی Z Fold2 در همینجاست: آزادی کامل برای انجام مولتی تسکینگ که شامل هر چیزی از تماشای ویدیو در حالت بسته تا گرفتن تماس‌های ویدیویی در یک طرف نمایشگر اصلی و یادداشت برداری در طرف دیگر همان نمایشگر می‌شود.

همه ما بسته به آن که در فضای کار، خانه یا بازی باشیم، شخصیتی متفاوت داریم و حتی در زندگی فردی یا در رسانه‌های اجتماعی هم تصویری متفاوت از خودمان نشان می‌دهیم. این واقعیت که شخصیت و رفتارهای ما می‌تواند تا این حد چند وجهی باشد، ثابت‌ می‌کند هیچ کسی را نمی‌توان تنها با یک هویت معرفی کرد. گلکسی Z Fold2 و مجموعه فرم‌ها و کارکردهای مختلف آن هم متناسب با شخصیت‌های متمایزی است که هر فردی در طول روز دارد.

اعتماد به‌ نفس برای متمایز بودن

گلکسی زد فولد 2

گلکسی زد فولد ۲ با مجموعه خطوط مستقیم و رنگ‌هایی بسیار مدرن و زیبا، نوعی اعتماد به ‌نفس و استایل زیبا را به نمایش می‌گذارد که توجه همه اطرافیان شما را جلب می‎کند.

این گوشی در دو رنگ عرضه شده که هر دوی آنها مطمئنا برای انواع کاربران جذاب خواهند بود. رنگ هیجان انگیز Mystic Bronze با درخششی جذاب و افکت خاص روی آن، انعکاسی از اعتماد به نفس شما خواهد بود و Mystic Black با طیف رنگ بسیار زیبا که انعکاسی از فضای شهری است.

فرم تصفیه شده Galaxy Z Fold2 زیبا و ترکیبی است و با خطوط یکپارچه‌ای که برای ایجاد یک کل جمع می‌شوند مشخص می‌شود. بدنه و لولای آن از همان بافت و رنگ برخوردار است و باعث افزایش طراحی یکپارچه دستگاه می‌شود. طرحی که نه تنها باریک، محکم و چشم نواز است بلکه برای یک تجربه لمسی استثنایی به راحتی در دستان شما قرار می‌گیرد.

ابزاری برای تسخیر آینده

گلکسی زد فولد 2

ارزش ما نه توسط دیگران که باید توسط خودمان تعیین شود. همه ما دل‌مان می‌خواهد متمایز باشیم، اما برآورده کردن استانداردهای دیگران با برآورده کردن استانداردهایی که خودمان تعریف کرده‌ایم بسیار متفاوت است. اعتماد به نفس ناشی از شناخت خودمان و داشتن یک رویکرد مثبت، می‌تواند حس ارزشمندی را در ما تقویت کرده و اراده‌مان را در هر قدمی راسخ‌تر کند.

دقیقا به همین شکل، گلکسی زد فولد ۲ هم می‌خواهد داستان خودش را نوشته و مسیر مختص به خودش را ترسیم کند و این کار را با ارائه بیشترین انعطاف به کاربران انجام می‌دهد. به شکلی که به آنها امکان می‌دهد خود درونی‌شان را کشف کرده و اعتماد به نفس‌شان را هر روز بیشتر از دیروز تقویت کنند و شجاعت تسخیر آینده را داشته باشند.

این مطلب در قالب رپورتاژ آگهی و توسط شرکت های ثالث به عنوان بیانیه مطبوعاتی یا متن تبلیغاتی برای گجت نیوز ارسال شده و گجت نیوز در قبال موارد مندرج در آن مسئولیتی ندارد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*