تماشا کنید : Quiet Night گجتی که گریه کودکان را متوقف می کند !

گریه‌های شبانه بی‌پایان کودکان یکی از مشکلات بزرگی است که والدین همیشه با آن درگیر هستند.اکنون گجتی ساخته شده که به ادعای سازندگان آن ، می تواند به این گریه ها پایان دهد.در ادامه با گجت نیوز همراه باشید تا با Quiet Night بیشتر آشنا شویم.

این دستگاه که با نظارت «تام تروسیانکو» (T. Troscianko) یکی از اساتید برجسته دانشگاه بریستول بریتانیا و با بهره‌گیری از حدود 20 سال تحقیقات وی تولید شده، به ادعای سازنده آن قادر است تا 50 درصد از گریه‌های شبانه کودکان را کاهش دهد.Quiet Night مانند یک عروسک طراحی شده و دارای دستگیره ای است که کودک می‌تواند 125 آهنگ آرامش‌بخش درون آن را برای خود پخش کند. هر چه این دستگیره بیشتر کشیده شود، آهنگ آرامش‌بخش بیشتری برای آن‌ها پخش می‌شود.

Quiet-Night-1

این دستگاه می‌تواند به مرور و بر اساس انتخاب‌های کودکان، آهنگ‌های مورد علاقه آن‌ها را شناسایی و در حافظه خود ثبت کند. بر اساس تحقیقی توسط تروسیانکو انجام شده، کودکان در سال‌های ابتدایی با آهنگ‌های محبوب مکان‌های عمومی ارتباط بیشتری برقرار می‌کنند و به مرور با افزایش سن تمایل آن‌ها به سمت آهنگ‌های کلاسیک و پیچیده‌تر کشیده می‌شود.این تحقیق همچنین می‌گوید که استفاده از موسیقی برای آرام کردن کودکان به رشد توانایی‌های مغز کودکان نیز کمک می‌کند. کمپین ایندیگوگو Quiet Night از همین ماه آغاز شده و هدف‌گذاری خود را بر روی 100 هزار دلار قرار داده است. کسانی که به این پروژه کمک مالی کنند می‌توانند آن را با قیمت 39 دلار خریداری کنند و قیمت خرده‌فروشی آن نیز به 59 دلار خواهد رسید.

منبع : digitaltrends

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*