سونی برای اثبات ضد آب بودن MP3 پلیر های جدید خود آنها را در بطری آب بسته بندی کرده است !

sony bottled walkman waterproof

کسانی که پخش‌کننده‌های MP3 سونی را دارند و عملا در هنگام ورزش از آن استفاده کرده‌اند، می‌دانند که این بخش‌کننده‌ها از جمله بهترین و راحت‌ترین پخش‌کننده موسیقی دنیا هستند، این پخش‌کننده‌ها سبک هستند، چون نیازی به هدفون جدا ندارند، سیم هدفون‌ها مانع شما نیست، ضدعرق هستند و با چند دقیقه شارژ ساعت‌ها موسیقی پخش می‌کنند.

اما پخش‌کننده جدید سونی مخصوص شناگران ساخته شده است و سونی این مژده را به این دسته از ورزشکاران داده است که از این به بعد می‌توانند آسوده و بدون نگرانی از خرابی پخش‌کننده‌های خود در استخرها هم به موسیقی گوش کنند.

sony bottled walkman waterproof

برای بازاریابی پخش‌کننده جدید، سونی با مشاورت با یک شرکت تبلیغاتی تصمیم گرفت که بسته‌بندی ویژه‌ای برای این واکمن‌ها در نظر بگیرید.در بسته‌بندی جدید واکمن‌های سونی داخل محفظه‌های بطری‌مانند آب قرار داده می‌شوند.

sony bottled walkman waterproof

جالب است که واکمن‌ها جدید در ورزشگاه‌ها و استخرها، در ماشین‌های خودکار فروش قرار داده می‌شوند و درست شبیه خرید یک بطری نوشیدنی ورزشی یا آب معدنی، فروخته می‌شوند.

sony bottled walkman waterproof

 

 منبع :  psfk  

 

Sony Sells Their Waterproof MP3 Player Inside A Bottle Of Water

For the release of their new underwater-friendly MP3 players, Sony worked with ad agency DraftFCB to design an innovative product packaging that can attract and retain the attention of their targeted consumers. They call it the Bottled Walkman.

Sony sold the headsets immersed in a bottle of water, which instantly demonstrated its waterproof function. The headphones are designed to offer swimmers a way to listen to their playlists in the pool. To introduce the product to their intended audience, Sony sold the players in special vending machines at gyms and pools, making purchases as easy as buying a bottle of water.

The strong execution of this marketing stunt has garnered the attention of consumers, as well as the media.

 

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. سلام .. اسمش چی هست و چه جوری میتونم بخرم …. ارس سایتی که میفرشه و معازه و …..