آپدیت جدید سامسونگ گلکسی اس 6 و همچنین گلکسی نوت 5

آپدیت جدید سامسونگ گلکسی اس ۶ و گلکسی نوت ۵ منتشر شد!

آپدیت جدید سامسونگ گلکسی اس ۶ و همچنین گلکسی نوت ۵ درحالی منتشر شده که از تاریخ عرضه این دو گوشی حدود ۵ سال می‌گذرد!

کمپانی سامسونگ معمولا برای انتشار به‌روز رسانی‌های تازه در گوشی‌های هوشمند خود چندان هم جالب عمل نکرده است. گرچه همواره شاهد عرضه چندین آپدیت جدید، هم برای ارتقا نسخه اندروید و هم برای رفع مسائل امنیتی، از سوی این سازنده بوده‌ایم، اما این آپدیت‌ها معمولا فقط برای گوشی‌هایی عرضه می‌شوند که بیشتر از دو سال از تاریخ انتشار آن‌ها نگذشته باشد.

آپدیت جدید سامسونگ گلکسی اس ۶

آپدیت جدید سامسونگ گلکسی اس 6 و همچنین گلکسی نوت 5

این در حالی است که اخیرا کاربرانی که گوشی‌های سامسونگ گلکسی اس ۶ و یا گلکسی نوت ۵ را دارند، اظهار کرده‌اند که یک به‌روزرسانی جدید برای آن‌ها در دسترس قرار گرفته است. حال با توجه به اینکه از تاریخ عرضه این دو گوشی چیزی حدود ۵ سال می‌گذرد، انجام چنین کاری از سوی سامسونگ کمی عجیب به‌نظر می‌رسد. درحالی که در لیست تغییرات این به‌روز رسانی، از آن تنها به عنوان یک آپدیت امنیتی اظهار شده است.

با این وجود پس از به‌روز رسانی گوشی‌ها، اگر دقت کنید تاریخ آخرین آپدیت امنیتی Security Patch سال ۲۰۱۸ ثبت شده و نسخه اندروید آن‌ها نیز همچنان ۷ است. با این حساب، درباره این آپدیت جدید تنها باید چنین برداشت کرد که ظاهرا سامسونگ یک باگ بزرگ در نرم‌افزار سامسونگ گلکسی اس ۶ و گلکسی نوت ۵ را پیدا کرده و حال دست به کار شده تا با یک به‌روز رسانی جزئی آن را هرچه سریع‌تر رفع کند.

به هر حال، این دو گوشی زمانی عرضه شده‌اند که سامسونگ حتی عدد مربوط به نام دو سری اس و نوت را هم به یکدیگر نرسانده بود، پس می‌توان گفت که آن‌ها واقعا قدیمی هستند و ظاهرا رفع یک مشکل آن هم برای گوشی ۵ سال پیش کمی دیر به‌نظر می‌رسد؛ اما اگر شما هم از کاربران یکی از دو دستگاه ذکر شده هستید، بهتر است گوشی خود را آپدیت کنید و اگر تغییری در عملکرد آن‌ها مشاهده کردید، در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۲ دیدگاه

  1. با قبلی ها فقط فکر کنم فرقش این باشه که نسل ۴ یا ۵ باشند

  2. با گوشی های قبلی هیچ فرقی نداره حتی ظاهرش هم تقریباً همونه