دستگاه ردیاب هوشمند سامسونگ

دستگاه ردیاب هوشمند سامسونگ با نام Galaxy Smart Tag عرضه می‌شود

دستگاه ردیاب هوشمند سامسونگ با نام Galaxy Smart Tag در یک سایت رگولاتوری اندونزیایی رویت شده است. این دیوایس مکمل قابلیت SmartThings Find سامسونگ است.

به نظر می‌رسد سامسونگ می‌خواهد باز هم برند گلکسی خودش را با عرضه یک محصول جدید به بازار گسترش بدهد. اما این مرتبه این محصول متفاوت‌تر از سایر چیزهاییست که سامسونگ در بازار عرضه کرده است. ما در مورد یک دستگاه ردیاب هوشمند صحبت می‌کنیم. عملکرد ردیاب هوشمند سامسونگ می‌تواند شبیه قابلیت نرم افزاری SmartThings Find باشد که غول کره‌ای برای رقابت با Find My در آیفون‌های اپل آن را توسعه بخشیده است. SmartThings Find می‌تواند موقعیت جغرافیایی دستگاه‌های گلکسی را به طور دقیق ردیابی کند و حالا Galaxy Smart Tag می‌خواهد برای همین منظور عرضه شود.

دستگاه ردیاب هوشمند سامسونگ

اکنون هم نام و هم نوع فعالیت دستگاه ردیاب هوشمند سامسونگ توسط یکی از رگولاتوری‌های اندونزیایی تأیید شده است. این دستگاه ردیاب با نام گلکسی اسمارت تگ و شماره مدل EL-T5300 در این رگولاتوری ثبت شده است. این نخستین ردیاب سامسونگ نیست، آن‌ها از دو سال پیش دستگاه‌هایی مجهز به ویژگی SmartThings و شبکه LTE را در بازار عرضه می‌کنند. اما مشخص نیست اسمارت تگ چگونه با دستگاه شما ارتباط برقرار می‌کند. آیا این دیوایس هم مثل خیلی از دستگاه‌های موجود در بازار بلوتوثی است، یا آنکه از فناوری‌های پیشرفته‌تر UWB، LTE یا GPS پشتیبانی می‌کند؟

نباید تعجب کنیم اگر سامسونگ این دستگاه ردیاب را در کنار گوشی‌های سری گلکسی S21 خودش معرفی کند. تا آن زمان منتظر اخبار بیشتری از گلکسی اسمارت تگ باشید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*