رم هوی دیوتی 2021

رم هوی دیوتی ۲۰۲۱ قدرتمندتر از قبل معرفی شد

رم هوی دیوتی ۲۰۲۱ معرفی شد. این خودرو اکنون از قبل قدرتمندتر شده و از ظرفیت یدک‌کشی بیشتری بهره می‌برد. در ادامه با مشخصات این پیکاپ سنگین آشنا می‌شویم.

رم هوی دیوتی ۲۰۲۱ – Ram Heavy Duty در حالی معرفی شد که اکنون نسبت به گذشته از قدرت بیشتری بهره می‌برد. پیشرانه این خودرو اکنون ۱۴۵۸ نیوتن‌متر گشتاور تولید می‌کند که نسبت به مدل سال قبل ۱۰۲ واحد بیشتر است. چنین گشتاوری ظرفیت یدک کشی این پیکاپ سنگین را به ۱۶۸۲۸ کیلوگرم افزایش داده است.

مشخصات رم هوی دیوتی ۲۰۲۱

رم هوی دیوتی 2021

گشتاور ۱۴۵۸ نیوتن‌متری این پیکاپ سنگین توسط یک موتور ۶ سیلندر توربودیزل ساخت کامینز تولید می‌شود. علاوه بر این مهندسان سیستم سوخت‌رسانی را نیز ارتقا داده‌اند. ریل‌های فریم و اکسل عقب نیز با هدف افزایش ظرفیت یدک کشی بهبود یافته است. اگر مشتریان برای این خودرو آپشن چرخ پنجم برای اتصال به تریلر را سفارش دهند، قطعات به شکل کامل داخل محفظه بار ادغام می‌شود. همچنین هنگام استفاده از قلاب، ظرفیت یدک کشی به ۱۰۴۳۳ کیلوگرم کاهش پیدا می‌کند. مشتریان برای رم هوی دیوتی ۲۰۲۱ می‌توانند آینه دید عقب دیجیتالی را هم سفارش دهند.

رم هوی دیوتی 2021

شرکت رم مدتی قبل اعلام کرد برای این پیکاپ سنگین مدل سفارشی پاور واگن سالگرد ۷۵ سالگی را تولید خواهد کرد که این مدل از مواردی نظیر جلوپنجره مشکی و تریم تیره‌رنگ روی درها و در پشتی و ریل‌های سقف بهره می‌برد. این خودرو از رینگ‌های ۱۷ اینچی و لاستیک‌های ۳۳ اینچی نیز برخوردار خواهد بود.

رم هوی دیوتی 2021

در کابین مدل پاور واگن سالگرد ۷۵ سالگی شاهد تریم قهوه‌ای و مشکی و عناصر آلومینیومی برس خورده هستیم. صفحه نمایش ۱۲ اینچی و سیستم صوتی هارمن کاردون با قدرت ۷۵۰ وات و ۱۷ بلندگو به عنوان مهم‌ترین امکانات این مدل سفارشی محسوب می‌شوند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. یکی از آرزوهای من داشتن یکی از این وانت های آمریکایی هست