درهای اتوماتیک OLED

ال جی و ASSA ABLOY برای تولید درهای اتوماتیک OLED شفاف همکاری می‌کنند

دو شرکت ال جی و ASSA ABLOY برای تولید اولین درهای اتوماتیک OLED شفاف به عنوان یک تابلوی دیجیتالی تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.

ال جی الکترونیکس با ASSA ABLOY، یکی از پیشگامان جهانی گیت‌های عبور و درهای اتوماتیک صنعتی و مسکونی تفاهم‌نامه‌ای برای توسعه درهای اتوماتیک OLED شفاف امضا کرده است. این ابتکار اولین راهکار تجربه مشتری در نوع خود است که هفته جاری با برنامه‌های تجاری ویژه‌ای رونمایی خواهد شد.

تولید درهای اتوماتیک OLED شفاف توسط ال جی

ال جی

این محصول جدید ترکیبی از ساینیج OLED شفاف ال جی (مدل ۵۵EW5G) و راهکار مدیریت محتوای جامع SuperSign است که با درهای شیشه‌ای کشویی اتوماتیک تولیدکننده سوئیسی ASSA ABLOY Entrance Systems ترکیب شده تا محصولی شفاف را فراهم آورد. در اتوماتیک OLED شفاف علاوه بر تأمین دسترسی آسان و بدون لمس در ورودی ساختمان‌ها، امکانی تازه برای خوش‌آمد گویی به مشتریان، ارتباط با کارکنان و ارائه تبلیغات و محتوای بازاریابی به مراجعان را فراهم می‌آورد.

به لطف تکنولوژی WRGB ال جی، پیکسل‌های خود‌-نور OLED رنگ‌هایی بسیار دقیق با نور عالی و کنتراست بالا تولید می‌کنند. تکنولوژی Transparent OLED ال جی به راحتی قابل‌گسترش و سفارشی‌سازی در زمینه‌هایی همچون انواع درها و گیت‌های ورودی است. علاوه بر این، شفافیت آن بدان صورت است که اشیا و سوژه‌های پشت نمایشگر به آسانی قابل دیدن هستند. لذا این راهکار می‌تواند هم‌زمان با فراهم آوردن اطلاعات ارزشمند، با محیط اطراف نیز هماهنگ گردد. با استفاده از توانمندی‌های طراحی و ساخت شیشه‌های گرما دیده، این محصول دوام بسیار بالایی داشته و پس از یکپارچگی با درهای کشویی اتوماتیک ASSA ABLOY Entrance Systems امنیت بیشتری هم خواهد داشت.

ال جی

Paik Ki-mun معاون ارشد و مدیر واحد کسب‌وکار نمایشگرهای اطلاع‌رسانی شرکت راهکارهای تجاری ال جی الکترونیکس می‌گوید:

ال جی به عنوان رهبر نسل بعدی دیجیتال ساینیج و ASSA ABLOY Entrance Systems به‌عنوان پیشتاز جهانی درهای اتوماتیک کشویی با مشارکت یکدیگر در حال خلق محیط دیجیتالی جدید و هیجان‌انگیزی هستند. نمایشگرهای OLED شفاف بزرگ ما که اکنون هم در نقاط مختلف دنیا مورد استفاده قرار می‌گیرند، ثابت کرده‌اند که OLED‌های شفاف می‌توانند رسانه‌ای بسیار مؤثر باشند و حالا قصد داریم آن‌ها را در سطحی کاملا جدید به کار گیریم.

Christopher Norbye معاون ارشد و مدیر بخش سیستم‌های ورودی ASSA ABLOY می‌گوید:

نوآوری هسته مرکزی فعالیت‌های ما است. واقعا مفتخریم که با همراهی ال جی این محصول پیشگامانه، در اتوماتیک کشویی با OLED شفاف را در اختیار مشتریان‌مان قرار می‌دهیم. با این محصول مشتریان‌مان پیش‌گام بهره‌برداری از راهکاری فوق‌العاده و جدید برای خلق برند اختصاصی خود و تجربه مشتری منحصربه‌فردی خواهند بود.

این مطلب در قالب رپورتاژ آگهی و توسط شرکت های ثالث به عنوان بیانیه مطبوعاتی یا متن تبلیغاتی برای گجت نیوز ارسال شده و گجت نیوز در قبال موارد مندرج در آن مسئولیتی ندارد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*