رندرهای اوپو A51s

رندرهای اوپو A51s رنگبندی آن را فاش می‌کند

رندرهای اوپو A51s منتشر شد. این تصاویر رندر، رنگبندی و طراحی قاب پشت و جلوی گوشی اقتصادی اوپو ای ۵۱ اس را به نمایش می‌گذارند.

اکتبر گذشته گوشی اوپو A15 عرضه شد و اکنون شرکت گوشی‌سازی اوپو در تدارک رونمایی از نسخه جدید آن به نام اوپو A15s در هند است. ما پیشتر شنیده بودیم قیمت این دیوایس ۱۵۵ دلار است و برخی از مشخصات فنی آن نیز به بیرون درز کرده بود. اکنون اولین رندرهای اوپو A15s که ظاهراً رندرهای رسمی این گوشی نیز هستند منتشر شده تا ما با طراحی قاب پشتی و جلویی و رنگبندی آن آشنا شویم.

رندرهای اوپو A51s

رندرهای اوپو A51s

گوشی اوپو ای ۱۵ اس قرار است در رنگ‌های نقره‌ای، مشکی و سفید عرضه شود. انتظار می‌رود در جلوی این گوشی یک نمایشگر ۶.۵۲ اینچی +HD حضور داشته باشد و پیکربندی حافظه آن نیز شامل ۴ گیگابایت رم و ۶۴ گیگابایت فضای ذخیره‌سازی باشد. این‌ها جزئیاتی هستند که در یک پوستر رسمی منتشر شده،‌ دیده می‌شوند. یک حسگر اثر انگشت را هم می‌توان روی قاب پشتی آن یافت.

رندرهای اوپو A51s

طراحی این گوشی با یک نمایشگر دارای ناچ به شکل قطره آب و یک چانه زیر نمایشگر، بسیار شبیه به برادر خودش مدل A15 است. مشخص نیست به جز ظرفیت رم و حافظه (۳ گیگ/۳۲ گیگ در مدل A15) چه تفاوت‌های دیگری بین دو مدل A15 و A15s وجود دارد. پیکربندی دوربین‌های پشتی این گوشی نیز شامل حسگر اصلی ۱۳ مگاپیکسلی، حسگر ۲ مگاپیکسلی ماکرو و حسگر ۲ مگاپیکسلی تشخیص عمق می‌شود.

انتظار می‌رود اوپو طی روزهای پایانی سال ۲۰۲۰ از این گوشی اقتصادی در هند رونمایی کند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*