خرید لپ تاپ نو

رئیس اتحادیه فناوران رایانه: خرید لپ تاپ نو از توان مردم خارج است

رئیس اتحادیه فناوران رایانه با اشاره به افزایش قیمت لپ تاپ در سال ۹۹ گفت خرید لپ تاپ نو از توان مردم خارج شده و همه به دنبال تعمیر لپ تاپ هستند.

محمدرضا فرجی تهرانی، رئیس اتحادیه فناوران رایانه در خصوص دلایل افزایش قیمت لوازم جانبی لپ تاپ در بازار ایران عنوان کرد عواملی چون افزایش ۱۵ درصدی قیمت جهانی قطعات لپ تاپ و کاهش قدرت خرید تجار، طولانی شدن ثبت سفارش کالا و افزایش تقاضا و کاهش عرضه باعث شده‌اند تا قیمت لوازم جانبی لپ تاپ در بازار افزایش پیدا کند. وی افزود در بازار با مشکل کمبود شدید قطعات لپ تاپ مواجه‌ایم. در واقع شرایط به گونه‌ای است که قطعاتی نظیر کیبورد، باتری و قاب لپ تاپ به سختی پیدا می‌شود؛ زیرا میزان تعمیر لپ تاپ به میزان چشمگیری افزایش پیدا کرده است.

مردم توان خرید لپ تاپ نو ندارند

رئیس اتحادیه فناوران رایانه در ادامه بیان کرد در سال جاری به دلیل افزایش قیمت لپ تاپ بسیاری از مردم به جای خرید کالای جدید به دنبال تعمیر لپ تاپ قدیمی خود هستند. وی افزود همچنین مردم برای ارتقای لپ تاپ‌های خود به آن رم اضافه می‌کنند که به همین دلیل بازار تعمیر لپ تاپ نیز رونق پیدا کرده است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۲ دیدگاه

  1. دست مسؤلین درد نکنه که بصورت مداوم در حال ایجاد چالش برای مردم بدبخت هستند، چالش خودرو، چالش موبایل، چالش لپ تاپ ، چالش روغن خوراکی و …
    احتمالا به زودی چالش هوای تنفسی رو هم خواهیم داشت، سپاس از همه دست اندرکاران

  2. این اتحادیه حامی کلاهبردارهایی هست که به نام تعمیرکار دستگاه های مردم را معمولا خراب میکنند و قیمتهای فوق العاده بالا برای تعمیرات جزئی میگیرن… و مرجع رسیدگی به شکایات همین اتحادیه هست که هیییییچ کاری نمیکنه چون رفیق فابریک تعمیرکارهای دزد هست و احتمالا شریک در سودهای حرامشون.