انتشار تصاویر منتسب به قاب پشتی گوشی آیفون 6C

همانطور که پیش از این هم در خب ها داشتیم ، ظاهرا اپل امسال 3 آیفون جدید معرفی خواهد کرد.یکی از این آیفون ها آیفون 6C بود که امروز تصاویری منتسب به قاب پشتی این گوشی به بیرون درز کرده است.

ظاهرا اپل قصد دارد تا باز هم به اندازه‌ی 4 اینچی iPhone 5s باز گردد اما این‌بار، برچسب ارتباطی NFC را از تلفن خود حذف نخواهد کرد. سنسور TouchID و پوشش محافظ Gorilla Glass نیز در این تلفن جدید وجود خواهند داشت اما انتظار می‌رود که بدنه‌ی این تلفن برای داشتن قیمتی پایین‌تر، از جنس پلاستیک باشد.

iPhone-6c-back-cover-leaked-images

در مورد بدنه صحبت کردیم، بد نیست بدانید که شرکت تولیدکننده‌ی وسایل جانبی و قطعات مختلف، Future Supplier، تولید بدنه‌ی پلاستیکی تلفن iPhone 6c را نیز بر عهده دارد و مطالبی را نیز در مورد این تلفن جدید منتشر ساخته اما در تصویری که همراه این مطالب منتشر شده، اندازه‌ی این تلفن هوشمند همچون یک محصول 5 اینچی بوده و شباهت کمتری به iPhone 5c که 4 اینچی بود، دارد. البته دو تغییر محسوس در این تصویر دیده می‌شود که مورد اول مربوط به تغییر شکل فلش پشتی و مورد دوم نیز مربوط به قرارگیری دو اسپیکر در بخش پشتی این تلفن می‌شود، در حالی که iPhone 5c، تنها یک اسپیکر در بخش پشتی خود داشت.

iPhone-6c-back-cover-leaked-images1

البته تمام تلاش ما برای پرداختن به این نکات، رسیدن به موضوع احتمال به کار رفتن و استفاده کردن بدنه‌ی iPhone 5 برای تلفن هوشمند iPhone 6c بوده چرا که در تصویری که مشاهده می‌کنید، قسمت پایینی آیفون 5 نیز دقیقا به همین شکل بوده اما چیزی که ما در تصویر تلفن iPhone 6c می‌بینیم با این تصویر کاملا تفاوت دارد!

Apple-iPhone-5-11

به همین دلیل است که در حال حاضر، باید به Future Supplier اعتماد کرده و اخبار منتشر شده‌ی آنها را به همین سادگی رد نکنیم چرا که حتی ممکن است iPhone 6c، حتی از آنچه که می‌بینیم نیز زیباتر باشد.

منبع : phonearena

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

2 دیدگاه

  1. حرفت سند واقعا پلاستیک برای همه گوشی ها مناسب نیست

  2. اگه ایفون 6c بدنه اش فلزی باشه خیلی خوبه چون پلاستیک رو اصن نمیخرن