ایرفون Bose Sport Open Earbuds

ایرفون Bose Sport Open Earbuds با یک فناوری نوآورانه معرفی شد

ایرفون Bose Sport Open Earbuds با یک فناوری به نام OpenAudio در نمایشگاه CES 2021 معرفی شد. این فناوری صدای تفکیک شده مکالمات را در کنار صدای محیط پیرامون شما ارائه می‌کند.

کمپانی بوز از یک ایرفون جدید در نمایشگاه CES 2021 رونمایی کرد. ایرفون Bose Sport Open Earbuds یک هدفون بی‌سیم واقعی است که بدون حذف صدای بیرون، صدای باکیفیت را به کانال‌های گوش شما منتقل می‌کند. این دقیقاً برعکس فناوری حذف نویز است و بیشتر برای کاربرانی طراحی شده که می‌خواهند همزمان با شنیدن صدای موسیقی، صداهای محیط اطراف خود را هم بشنوند.

بوز اسم این فناوری را OpenAudio گذاشته است. فناوری OpenAudio مستقیماً صدا را با حداقل درز ممکن به گوش شما منتقل می‌کند، در حالی که اجازه می‌دهد کانال‌های گوش شما برای شنیدن صداهای محیط پیرامونتان باز بمانند. این دقیقاً کارکردی مشابه Bose Frames، یک جفت عینک هوشمند با برند بوز که به بلندگوهایی روی فریم خود برای هدایت صدا مستقیم به داخل گوش شما مجهز بود و چند سال پیش عرضه شد. فناوری OpenAudio نیز دقیقاً همان مفهوم را در یک ایرفون تعبیه کرده است.

ایرفون Bose Sport Open Earbuds

کیس شارژ ایرفون Bose Sport Open Earbuds

ایرفون Sport Open Earbuds بوز در بالای گوش شما قرار می‌گیرد و سیستم اصلی آن در پشت شقیقه‌های سر شما قرار خواهد گرفت. این گوشی‌ها در اطراف غضروف گوش قلاب می‌شوند و تعادل را حفظ می‌کنند. وزن هر یک از این گوشی‌ها ۱۴ گرم است و ابعاد آن شامل ۴۸ میلی‌‌متر عرض و ۵۵ میلی‌متر طول می‌شود. این ویژگی باعث کاهش سر و صدای باد و نویز در حین مکالمات می‌شود و صدای تماس گیرنده را به طور کامل از صدای محیط اطراف تفکیک می‌کند.

سازگاری و قیمت ایرفون Bose Sport Open Earbuds

ایرفون جدید کمپانی بوز با دستگاه‌های مجهز به بلوتوث ۵.۱ سازگار است و یک دکمه چندکاربردی را برای کنترل‌های موسیقی، پاسخ دادن به تماس‌ها و یا فراخوانی دستیار مجازی ارائه می‌کند. عمر باتری این ایرفون ۸ ساعت است و به لطف گواهی IPX4 در برابر نفوذ تعریق و آب مقاوم است. شما می‌توانید هم اکنون این ایرفون را از سایت رسمی بوز با قیمت ۱۹۹ دلار پیش‌خرید کنید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. به شخصه هندزفری هایی که سر آنها کش می خورند و نمی پسندند