اپلیکیشن Samsung Health

اپلیکیشن Samsung Health به چالش گروهی جدیدی مجهز شد

سامسونگ برای اپلیکیشن Samsung Health چالش گروهی جدیدی را در نظر گرفت که باعث می‌شود کاربران آسان‌تر از قبل به اهداف ورزشی خود برسند.

شرکت سامسونگ از یک قابلیت جدید به نام چالش گروهی در اپلیکیشن Samsung Health خود رونمایی کرد که با استفاده از آن کاربران می‌توانند یک رقابت دوستانه ۱۰ نفره را ایجاد کرده و ببینند چه کسی بیشتر یا سریع‌تر به هدف خواهد رسید.

در روزهایی که ماندن طولانی مدت در خانه و مهمانی‌های سال نو روند رسیدن به تناسب اندام را برای شما دشوارتر کرده، اما برگشتن به روند عادی نباید چندان هم دشوار باشد. کاربران دستگاه‌های گلکسی از روز ۱۲ ژانویه امکان خواهند داشت تا براحتی و با استفاده از بخش Together در اپلیکیشن Samsung Health یک چالش ایجاد کرده و ببینند نهایتا چه کسی تعداد قدم‌ یا زمان بیشتری راه رفته است، یا چه کسی اولین نفر به تعداد قدم‌هایی معین خواهد رسید. وقتی چالش ایجاد شد، می‌توانید تا ۱۰ نفر را دعوت کنید که به چالش شما ملحق شوند، حتی اگر آن افراد در آن زمان کاربر Samsung Health نباشند.

چالش گروهی جدید اپلیکیشن Samsung Health

انگیزه‌ای برای ورزش

به صورت متوسط کسانی که با استفاده از اپلیکیشن Samsung Health در یک چالش حضور پیدا می‌کنند، تا ۲۲ درصد بیشتر از کاربران معمولی راه می‌روند. این آمار نشان می‌دهد که انگیزه و رقابت می‌تواند عاملی کلیدی در رسیدن به هدف‌تان در زمینه سلامتی باشد و به همین دلیل سامسونگ همواره قابلیت‌ها و توانمندی‌های جدیدی را به این برنامه اضافه می‌کند تا در عین حفظ سلامتی، از فعالیت خود لذت ببرید.

چالش گروهی جدیدترین مورد اضافه شده به قابلیت‌های اپلیکیشن Samsung Health است که با استفاده از بخش Together در قسمت پایینی اپلیکیشن می‌توانید به آن دسترسی پیدا کنید. قابلیت چالش جهانی یا Global Challenge محبوب‌ترین نوع چالش هستند که به شما امکان می‌دهد تا وارد رقابت‌های ماهانه با همه کاربران Samsung Health در سراسر جهان شوید. سامسونگ همچنین امکان چالش فرد به فرد یا ۱:۱ را ایجاد کرد که به شما امکان می‌دهد یکی از دوستان یا اعضای خانواده را در رقابت بر سر تعداد قدم‌هایتان، دعوت کنید. حالا چالش «فرد به فرد» به چالش گروهی ارتقا پیدا کرده است به این معنی که می‌توانید هر تعداد از ۱ تا ۹ نفر از دوستان‌تان را برای شرکت در چالش گروهی دعوت کنید. همچنین می‌توانید چند چالش گروهی همزمان ایجاد کرده و با اعضای خانواده، دوستان و همکاران به صورت همزمان رقابت کنید.

حال بهتر

اپلیکیشن Samsung Health از زمان عرضه در سال ۲۰۱۲ تبدیل به پلتفرم فراگیری در حوزه سلامتی و تناسب اندام شده است که قابلیت‌های متعددی از تمرین‌های مجازی و ویدیوهای انگیزشی تا رهگیری الگوی خواب، ضربان قلب و فشار خون را شامل می‌شود.

با افزایش قابلیت‌های این اپلیکشن، تعداد کاربران آن هم بیشتر شده و در سال ۲۰۲۰ بیشتر از ۲۰۰ میلیون نفر از این اپلیکیشن استفاده کردند. کاربران Samsung Health در مجموع حدود ۳۰ میلیارد کالری سوزانده و ۷۸ تریلیون قدم برداشته‌اند که برابر ۲۰۰ مرتبه رفت و برگشت از زمین تا خورشید است.

تی جونگ جی یانگ، مسئول تیم سلامت در سامسونگ موبایل می‌گوید:

در دنیای پرسرعت امروز، داشتن یک سبک زندگی سالم همیشه ساده نیست. به همین دلیل است که ما همواره به دنبال بهبود اپلیکیشن Samsung Health و فراهم کردن روش‌ها و امکانات بیشتر برای حفظ سلامتی کاربران‌مان هستیم.

اینفوگرافی

اپلیکیشن Samsung Health

این مطلب در قالب رپورتاژ آگهی و توسط شرکت های ثالث به عنوان بیانیه مطبوعاتی یا متن تبلیغاتی برای گجت نیوز ارسال شده و گجت نیوز در قبال موارد مندرج در آن مسئولیتی ندارد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*