گلکسی بادز پرو

پیش فروش رسمی گلکسی بادز پرو در فروشگاه Staples آغاز شد

فروشگاه Staples پیش فروش گلکسی بادز پرو سامسونگ را آغاز کرده و اطلاعات کاملی از Galaxy Buds Pro را فاش کرده است.

بعضی اوقات به لطف خرده فروشانی که بسیار مشتاق هستند تا گجت‌ها را قبل عرضه رسمی به فروش برسانند، اطلاعات زیادی منتشر می‌شود. خرده فروش محبوب کانادایی Staples، سامسونگ گلکسی Attic که معروف به گلکسی بادز پرو است را برای فروش در سایت خود قرار داد. سامسونگ رویداد Unpacked را در چند روز آینده برگزار می‌کند، اما گجت‌هایی که در این رویداد معرفی خواهند شد اکثرا تمام اطلاعات آن‌ها فاش شده است. از این اطلاعات فاش شده می‌توان به گلکسی اس ۲۱، گلکسی اسمارت تگ و همین گلکسی بادز پرو اشاره کرد. دیدن این گجت حتی با اینکه بسیاری از اطلاعات آن از جمله قیمت آن فاش شده، باز هم می‌تواند جذاب باشد.

گلکسی بادز پرو

سایت Staples بسیاری از اطلاعاتی را که از قبل می‌دانستیم، تایید کرده است و همچنین اطلاعات بیشتری را درباره گلکسی بادز پرو فاش کرده است. برای مثال دوام باتری این گجت با یک بار شارژ حدود ۵ ساعت است و جزو یکی از تغییرات چشمگیر است. به علاوه وجود ووفر (woofer) 11میلی متری و تیوتر (tweeter) 6.5 میلی متری در این گجت تایید شده است.

گلکسی بادز پرو

ما قبلا شاهد عملکرد خوبی از گلکسی بادز بوده‌ایم و ویژگی‌های ANC و Ambient Sound توسط سامسونگ آزمایش شده است. متاسفانه گزارش شده است که ANC در این گجت جزو بهترین‌ها نیست، اما  این احتمال وجود دارد که در نسخه نهایی این گجت تغییراتی مبنی بر بهتر شدن ANC صورت بگیرد.

بزرگ‌ترین جزئیات منتشر شده از گلکسی بادز پرو قیمت این گجت است که در این سایت ۲۶۴.۹۹ CAD (دلار کانادا) قیمت گزاری شده است. اما پیش‌بینی ها حاکی از آن است که در زمان عرضه رسمی، قیمت این گجت حدود ۱۹۹ دلار باشد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*