رنگبندی سری گلکسی اس ۲۱

رنگبندی سری گلکسی اس ۲۱ را در این تصاویر رسمی ببینید

رنگبندی سری گلکسی اس ۲۱ مشخص شد. با توجه به این تصاویر سامسونگ امسال گوشی‌های پرچمدار Galaxy S21 خود را در رنگ‌های متنوع‌تری عرضه خواهد کرد.

تا ساعاتی دیگر کمپانی سامسونگ از گوشی‌های جدید خانواده گلکسی اس ۲۱ خود رونمایی می‌کند. طی هفته‌های اخیر اخبار و شایعات زیادی را در خصوص گوشی‌های پرچمدار جدید سامسونگ شنیده بودیم و حتی رندرهایی نیز منتشر شده بود. اکنون چند ساعت مانده به رونمایی، رنگبندی سری گلکسی اس ۲۱ در تصاویر رسمی منتشر شده است.

رنگبندی سری گلکسی اس ۲۱

رنگبندی گلکسی اس ۲۱ اولترا

این تصاویر گوشی‌های خانواده S21 را در رنگ‌های مختلفی به نمایش می‌گذارد. این تصاویر نشان می‌دهد که سامسونگ امسال سیاست متفاوتی را در پیش گرفته و قصد دارد هر یک از نسخه‌های سری اس ۲۱ را با رنگبندی منحصر به فردی روانه بازار کند.

رنگبندی سری گلکسی اس ۲۱

رنگبندی گلکسی اس ۲۱ پلاس

مدل گلکسی اس ۲۱ اولترا در اینجا تنها مدلی است که رنگ‌های ملایم و اغلب تیره دارد. در مجموع اس ۲۱ اولترا در رنگ‌های بیشتری نسبت به اس ۲۰ اولترا روانه بازار می‌شود. این رنگبندی شامل رنگ‌های مشکی، سفید، قهوه‌ای، خاکستری تیره و نقره‌ای می‌شود.

رنگبندی سری گلکسی اس ۲۱

رنگبندی گلکسی اس ۲۱ معمولی

در سمت دیگر مدل گلکسی اس ۲۱ پلاس در رنگ‌های مشکی، سفید، صورتی، قرمز، بنفش و آبی روشن عرضه خواهد شد و نسخه اصلی اس ۲۱ نیز شامل رنگ‌های کمتر مشکی، سفید، بنفش و صورتی است. لازم به ذکر است که رنگ‌های مشکی و سفید در هر سه مدل مشترک هستند.

مدلرنگ
گلکسی S21مشکی، سفید، بنفش، صورتی
گلکسی S21 Plusمشکی، سفید، بنفش، قرمز، صورتی و آبی روشن
گلکسی S21 Ultraمشکی، سفید، قهوه‌ای، خاکستری تیره و نقره‌ای

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. اون رنگ قهوه ای سوخته اش به نظرم جذاب ترین رنگ های نسل هست