اندر حکایت طرفداران قلابی سامسونگ در مراسم رونمایی از کلگسی اس ۶ در چین !

به گفته یک منبع چینی ، شرکت سامسونگ در جریان رونمایی از پرچم داران جدید خود یعنی گلکسی اس ۶ و گلکسی اس ۶ اج افرادی را به عنوان طرفدار قلابی استخدام کرده تا در این مراسم شرکت کنند.به گفته این منبع ، حدود ۵۰۰ نفر از ۱۱۰۰ شرکت کننده در این رویداد را این افراد تشکیل داده اند !

در این گزارش که توسط بنگاه خبری The Paper در شهر شانگهای چین منتشر شده آمده است که این شرکت توسط برخی کارگزاران خاص اقدام به استخدام نزدیک به ۵۰۰ نفر افراد زیر ۳۰ سال با ظاهر دانشجو و دانش‌آموز کرده که به عنوان طرفداران این شرکت و اسمارت‌فون‌های آن معرفی شده‌اند . برای این افراد که بیش از ۱ ساعت در جلسه رونمایی حضور داشتند حقوقی نزدیک به ۴.۸۰ دلار بابت هر فرد تعلق گرفته و کارگزاران سامسونگ که این افراد را انتخاب کرده‌ بودند نیز ۳.۲۰ دلار بابت هر فرد دریافت کرده اند!

این افراد در مصاحبه با خبرنگاران خود را طرفداران سامسونگ معرفی کرده‌اند اما جالب‌ترین نکته در این میان این است که اغلب کسانی که از گوشی جدید S6‌ , S6 Edge در این مراسم عکس گرفته‌اند این کار را با گوشی آی‌فون خود انجام دادند.

galaxy s6 galaxy s6 edge

در پی انتشار این گزارش ، امروز شرکت سامسونگ در واکنش به این خبر تمامی این اطلاعات را رد کرده و اعلام کرده است که هیچ‌یک از ۱۱۰۰ نفری که در این مراسم حضور داشته اند از این کمپانی مبلغی را برای شرکت در این مراسم دریافت نکرده بودند. سامسونگ همچنین به این نکته اشاره کرده که همگی این افراد به‌صورت کاملا رسمی به این جلسه درمحل Shanghai Culture Square دعوت شده بودند.

سامسونگ البته در این زمینه چندان هم بی‌سابقه نیست و حداقل در دو مورد یک بار در گذاردن نظرات منفی در رابطه با برند HTC و بار دیگر برای برجسته کردن نام سامسونگ در شبکه Stack Overflow سوابق نچندان مثبتی از خود برجای گذاشته است. البته احتمالا در این مورد خاص ماجرا به همینجا ختم نمی‌شود و شاید طرفین مدارک دیگری را در این زمینه منتشر کنند.

منابع : techcrunch & wantchinatimes

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۵ دیدگاه

  1. سامسونگ یا تقلب میکنه یا تقلید!!!!در همین زمینه ها کهکشانیه

  2. واقعا ، واقعا که، یعنی دیگه تا این حد نیازمندند