خرد کردن گوشی های آیفون

تست خرد کردن گوشی های آیفون داخل دستگاه خرد کن!

در ویدیو امروز شاهد خرد کردن گوشی های آیفون داخل دستگاه خرد کن باشید که عملا ذره ذره آن‌ها توسط تیغه‌ها تکه تکه شده و در نهایت نابود خواهند شد!

تا به امروز اگر ویدیوهای مربوط به تست‌های مقاومت را در گجت تی وی تماشا کرده باشید، قطعا انواع و اقسام راه‌های مختلف برای نابودسازی مدل‌های مختلف گوشی‌های هوشمند را مشاهده کرده‌اید؛ از پختن کیک با مغز آیفون 12 گرفته، تا پرتاب کردن آن از ارتفاع ۱,۰۰۰ متری که داخل یک توپ شمعی امتحان شده بود.

با این وجود دیدن تست‌های مقاومت برای ثابت کردن میزان دوام یک گجت در مقابل ضربات مختلف مانند چکش و یا زمین افتادن امتحان می‌شود؛ اما در ویدیو امروز گجت تی وی، دیگر قرار نیست که مقاومت گوشی در نظر گرفته شود، بلکه با هم مشاهده خواهیم کرد که چگونه چندین گوشی قدیمی آیفون به داخل یک دستگاه خورد کن انداخته شده و تکه تکه خواهند شد!

به هر حال ممکن است شما هم با خود فکر کرده باشید که اگر گوشی هوشمند را داخل یک دستگاه خورد کن با تیغه‌های برنده بیندازیم چه اتفاقی خواهد افتاد؛ آیا منفجر می‌شود؟ آیا نمایشگر آن‌ها دست نخورده از کنار تیغه‌ها رد می‌شود؟ یا اینکه در نهایت باتری لیتیومی آن‌ها با یک فشار متلاشی شده و نابود خواهد شد؟

خرد کردن گوشی های آیفون 12

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*