سفرهای اسنپ

در سفرهای اسنپ چقدر از ماسک استفاده می‌شود؟

طبق اعلام شرکت اسنپ، بیش از ۹۸ درصد رانندگان و بیش از ۹۰ درصد مسافران در سفرهای اسنپ در سراسر کشور از ماسک استفاده می‌کنند.

ویروس کرونا از اواخر بهمن سال گذشته در کشور شیوع پیدا کرد که به دلیل ناشناخته بودن آن موجی از نگرانی‌ها را به همراه داشت، اما محققان پس از بررسی این ویروس دریافتند که با استفاده از ماسک می‌توان میزان انتقال این ویروس را کاهش داد. پس از این تحقیقات سازمان بهداشت جهانی اثر مثبت استفاده از ماسک را تایید کرد، شرکت اسنپ از کاربران ناوگان خود خواست تا استفاده از ماسک را در دستور کار قرار دهند.

با توجه به این که کاربران راننده با افراد بیشتری در تماس هستند، اسنپ سعی کرد تا بهترین روش را برای حفظ سلامت کاربران خود در نظر بگیرد که به همین دلیل اسنپ جزو پیشگامان استفاده از ماسک در کسب‌وکارها محسوب شد. همچنین اسنپ استفاده از ماسک را در تمام سفرها الزامی کرد و میزان نظارت بر کیفیت بهداشت سفرها را نیز افزایش داد. علاوه بر این، اسنپ تغییراتی را در اپلیکیشن خود ایجاد کرد تا کاربران همانند گذشته بازرسان کنترل کیفی سفرها باشند.

میزان استفاده از ماسک در سفرهای اسنپ

در نمودار زیر میزان استفاده از ماسک را در میان کاربران راننده و مسافر اسنپ طی ۷ ماه گذشته تا به امروز مشاهده می‌کنید:

سفرهای اسنپ

طبق نمودار فوق، از ۷ ماه گذشته تا به امروز در میزان استفاده از ماسک در میان کاربران راننده و مسافر تغییرات محسوسی ایجاد شده است. روابط عمومی اسنپ با اشاره به آمار استفاده از ماسک در سفرهای اسنپ اعلام کرد:

خوشبختانه امروز می‌توانیم با افتخار اعلام کنیم که بیش از ۹۸ درصد کاربران راننده و بیش از ۹۰ درصد مسافران در سراسر ایران در سفرهای اسنپی خود از ماسک استفاده می‌کنند. دستیابی به این آمار اگرچه در ابتدا چندان ساده‌ نبود اما با مشارکت تک تک کاربران  توانستیم ناوگانی ایمن و سفرهای باکیفیتی را برایتان فراهم کنیم. به تمامی کاربران راننده و مسافری که به سلامت خود و اطرافیان‌شان اهمیت می‌دهند، خسته نباشید می‌گوییم و سپاسگزار همراهی‌شان هستیم.

طبق تحقیفاتی که توسط واحد استراتژی و تحیفیات بازار اسنپ انجام شده است، حدودا ۱۰۰ درصد کاربران راننده طی ماه اخیر در شهرهای تهران، شیراز، مشهد، اهواز و مازندران از ماسک استفاده کردند. طبق آمار بیشترین میزان استفاده از ماسک توسط کاربران مسافر مربوط به شهرهای تهران، یزد، بیرجند و کمترین میزان مربوط به شهرهای قم و گیلان است. اسنپ قصد دارد سطح سلامت کاربران خود را با استفاده از کلیه کانال‌های اطلاع‌رسانی و کنترل کیفیت بهداشت افزایش دهد.

کاربران راننده در خط مقدم مبارزه با کرونا

روابط عمومی اسنپ با اعلام اینکه کاربران راننده و موتورسواران فعال در سامانه‌های هوشمند حمل‌ونقل به عنوان یکی از سربازان خط مقدم مبارزه با کرونا محسوب می‌شوند عنوان کرد:

امیدواریم در برنامه‌ی واکسیناسیون سراسری کشور، کاربران راننده در زمره‌ی گروه‌های اول دریافت واکسن قرار بگیرند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*