Gear A اولین ساعت هوشمند دایره ای سامسونگ با پشتیبانی از شبکه‌ی ۳G در راه است

سامسونگ از پیشگامان طراحی و تولید ساعت های هوشمند به شکلی که امروز می شناسیم است.امروز هم تصویر و اطلاعاتی از یک ساعت هوشمند دایره ای شکل سامسونگ با نام Gear A منتشر شده است.مهمترین چیزی که در مورد این ساعت جلب توجه می کند اشاره به پشتیبانی این ساعت از شبکه ۳G و امکان مکالمه تلفنی است.

همانطور که در تصویر مشاهده می کنید سامسونگ این ساعت هوشمند را با طراحی دایره ای شکل عرضه خواهد کرد.با این حساب Gear A اولین ساعت هوشمند دایره ای سامسونگ با پشتیبانی از شبکه‌ی ۳G خواهد بود.

البته آنطور که در این اطلاعات دیده می شود ، Gear A در دو مدل مختلف با پشتیبانی از شبکه‌ی ۳G و دیگری به همراه بلوتوث برای متصل شدن به گوشی‌های هوشمند عرضه خواهد شد.البته هر دوی این ساعت ها از شبکه WiFi پشتیبانی می کنند.

هنوز سیستم‌عامل ساعت هوشمند Gear A مشخص نشده است، اما با توجه به اینکه این ساعت هوشمند از شبکه‌ی ۳G پشتیبانی می‌کند، به نظر نمی رسد سامسونگ از Android Wear استفاده کرده باشد. احتمال استفاده از سیستم‌عامل TizenOS نیز بسیار بالاست، چرا که Gear S نیز به این سیستم‌عامل مجهز شده بود.

سامسونگ پیش از این هم ساعت هوشمند Gear S را با پشتیبانی از شبکه‌ی ۳G روانه‌ی بازار کرده بود.این در حالی است که پیش‌فروش ساعت هوشمند Apple Watch از ۱۰ آوریل آغاز و ساعت هوشمند LG با پشتیبانی از شبکه‌ی ۴G نیز به زودی عرضه می‌شود. سامسونگ نیز چند ساعت هوشمند مختلف را آماده‌ی عرضه کرده، اما هنوز اطلاعات بیشتری را در مورد Gear A منتشر نکرده است.

منبع : pocket-lint

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*