گوشی هوشمند 5G

هواوی کماکان در جایگاه اول فروش گوشی هوشمند ۵G در بازار چین قرار دارد

هواوی کماکان در جایگاه اول فروش گوشی هوشمند ۵G در بازار چین قرار دارد. این برند چینی در سال ۲۰۲۰ میلادی ۴۸.۸ درصد سهم بازار گوشی های هوشمند ۵G را از آن خود کرد.

بر اساس اطلاعات و گزارش‌های منتشر شده از سوی شرکت مارکتینگ Push Big، هواوی توانسته در سال ۲۰۲۰ میلادی، ۴۸.۸ درصد سهم بازار گوشی های هوشمند ۵G را به خود اختصاص دهد.

آمار فروش گوشی هوشمند ۵G هواوی

جالب‌ترین بخش این گزارش را می‌توان اختلاف قابل توجه برندی دانست که در جایگاه دوم قرار دارد؛ شرکت ویوو با ۱۶.۶ درصد سهم بازار توانسته در جایگاه دوم قرار بگیرد اما فقط حدود یک سوم سهم بازار هواوی را در اختیار دارد.

گوشی هوشمند 5G

گوشی هوشمند هواوی P40 Pro از نظر فروش و فعال‌سازی دستگاه‌های ۵G در بازار، رتبه اول را به دست آورده و جالب آن که سه گوشی هوشمند بعدی هم از برند هواوی هستند؛ جایگاه دوم در اختیار هواوی P40 بوده و نام Nova 7 Pro و Nova 7 SE هم در جایگاه‌های سوم و چهارم دیده می‌شود.  آیفون ۱۲ تنها موفق به قرار گرفتن در جایگاه پنجم این لیست شده است.

گوشی هوشمند 5G

از ابتدای ورود گوشی های ۵G به بازار، هواوی همواره در زمره موفق‌ترین‌های بازار قرار داشته است. این شرکت که خود یکی از شرکت‌های پیشرو ارائه خدمات سخت افزاری شبکه ۵G در دنیا است، با تمرکز فوق‌العاده بر این فناوری به دنبال موفقیت در این بازار است.

هواوی با داشتن بیش از ۵ گوشی هوشمند در لیست پرفروش‌ترین گوشی های هوشمند ۵ جی سال ۲۰۲۰ بیشترین تاثیرگذاری در این بازار را داشته است. در شرایط کنونی به نظر می‌رسد که هواوی را باید حکمران این بخش از بازار دانست.

این مطلب در قالب رپورتاژ آگهی و توسط شرکت های ثالث به عنوان بیانیه مطبوعاتی یا متن تبلیغاتی برای گجت نیوز ارسال شده و گجت نیوز در قبال موارد مندرج در آن مسئولیتی ندارد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*