به روزرسانی موتورولا وان ماکرو

به روزرسانی موتورولا وان ماکرو منتشر شد؛ یک آپدیت غافلگیر کننده

بیش از یک سال از معرفی Motorola One Macro گذشته است. اکنون به روزرسانی موتورولا وان ماکرو منتشر شده است که بر خلاف انتظار آپدیت اندروید ۱۱ نیست.

موتورولا سال ۲۰۲۱ را در سکوت خبری آغاز کرده است (البته اگر اعلامیه‌های چین را در نظر نگیریم). هیچ اعلامیه و خبر جدیدی از این شرکت آمریکایی منتشر نشده و انتظار داریم در طی چند ماه آینده، چندین گوشی هوشمند را روانه بازارها کند. این کمپانی سرانجام عرضه به روزرسانی اندروید ۱۱ را نیز آغاز کرده است و اولین گوشی هوشمندی که آن را دریافت می‌کند Moto G Pro است (دستگاهی که در ایالت متحده با نام Moto G Stylus شناخته می‌شود).

حال به سراغ خبری برویم که تعجب آور است. انتشار به روزرسانی موتورولا وان ماکرو که یکی از گوشی‌های میانرده این شرکت است آغاز شده است اما نه به اندروید ۱۱. طبق گزارش کاربران در هند، این گوشی آپدیت پایداری از اندروید ۱۰ را دریافت کرده است.به روزرسانی موتورولا وان ماکرو

حجم این به روزرسانی ۱.۴۶ گیگابایت بوده و از وصله امنیتی دسامبر اندروید نیز بهره می‌برد. این موضوع که موتورولا این دستگاه را مستقیما به اندروید ۱۱ ارتقا نداد تعجب آور است. ما هیچ اطلاعی در مورد قصد کمپانی موتورولا برای انتشار یک به روزرسانی دیگر برای One Macro نداریم اما از نظر تئوری، این آپدیت، آخرین به روزرسانی اصلی سیستم عامل این گوشی هوشمند خواهد بود. دو سال به روزرسانی معمولا همان چیزی است که شرکت‌ها برای کاربران خود فراهم می‌کنند و با توجه به اینکه این دستگاه در ۲۰۱۹ معرفی شده است احتمالا به روزرسانی مهم دیگری دریافت نخواهد کرد.به روزرسانی موتورولا وان ماکرو

در هر صورت موتورولا اندروید ۱۰ را در اختیار کاربران وان ماکرو قرار داده است و احتمالا این آپدیت به زودی در سایر کشورها نیز منتشر خواهد شد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*