ویزیو ارزان‌ترین تلویزیون ۴K جهان را روانه بازار کرد

با اینکه تلویرزیون های رزولوشن ۴K با قیمت بالایی در بازار به فروش می روند اما کمپانی ( ویزیو ) قیمت ها را شکسته و سری جدید تلویزیون های ۴K خود را با قیمتی بسیار ارزانتر از رقبای خود به بازار عرضه کرده است.Vizio پس از معرفی سری تلویزیون‌های ارزان قیمت ۴K UHD خود در سال گذشته، امسال نیز با مدل‌هایی به مراتب ارزان تر به بازار بازگشته است.

سری جدید M از مدلی ۴۳ اینچی با قیمت ۵۹۹ دلار آغاز می‌شود و تا مدل ۸۰ اینچی با قیمت ۳۹۹۹ دلار می‌رسد. همانند سری‌های قبلی، سری جدید M نیز دارای قیمت بسیار پایینی است که نشان از جنگ تمام عیار این شرکت در کاهش قیمت تلویزیون‌های ۴K بازار دارد.

viziomseries2015

مدل ۶۵ اینچی این تلویزیون دارای ۳۲ منطقه LED درپنل پشتی است. طبیعتا به هر میزان تعداد این منطقه‌ها بیشتر باشد، واکنش یک تلویزیون LED به تغییر کنتراست بهتر خواهد بود. این فاکتور به نظر در مدل جدید تغییر چندانی نکرده زیرا در مدل ۶۰ اینچی سال گذشته ۳۰ منطقه LED در نظر گرفته شده بود.موتور Spatial Scaling قرارگرفته در این تلویزیون‌ها هم ویدیوهای با رزولوشن ۷۲۰p و ۱۰۸۰p را به رزولوشن ۴K نزدیک می‌کند.

در جدول زیر لیست تمام مدل های تلویزیون های ۴K سری M ویزیو را همراه با قیمت ، سایز و تاریخ عرضه آن مشاهده می کنید :

۲۰۱۵-Vizio-M-series-4K-TVs

معرفی تلویزیون‌های جدید ویزیو در حالی است که بزرگ‌ترین بازیگر تلویزیون‌های حرفه ای یعنی سامسونگ هم اخیرا قیمت تلویزیون‌های زیبای SUHD خود را اعلام کرده است. ارزانترین مدل ۹۴۹ دلار قیمت‌گذاری شده که اندازه ای ۴۰ اینچی دارد، اما همچنان شکست دادن قیمتی ۵۹۹ دلاری دشوار است.سری M هم اکنون در فروشگاه‌های معتبر و بزرگ عرضه شده است.

منبع : Cnet

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۴ دیدگاه

  1. VIZIO is an American privately held consumer electronics company, based in Irvine, California. It was founded in October 2002 as V Inc. and is best known as a producer of affordable flat screen televisions
    به هیچ وجه این کمپانی چینی نیست. لطفآ اطلاعات غلط به مردم ندین

  2. واقعا ارزششو داره ولی متاسفانه تاجرای ایرانی برای سود و منفعت خود فقط جنس هایی میارن که براشون سود داشته باشه