واکسن کرونا شرکت سینوواک

واکسن کرونا شرکت سینوواک بیوتک چین برای استفاده عمومی تایید شد

واکسن کرونا شرکت سینوواک بیوتک به عنوان دومین واکسن چینی از سوی سازمان ملی محصولات پزشکی این کشور برای استفاده عمومی تایید شد.

سازمان ملی محصولات پزشکی چین واکسن کرونا شرکت سینوواک بیوتک را برای استفاده عمومی تایید کرد. واکسن توسعه یافته توسط شرکت سینوواک بیوتک به عنوان دومین واکسن چینی مورد تایید برای استفاده عموم در چین محسوب می‌شود.  گفتنی است واکسن شرکت سینوفارم در ماه دسامبر ۲۰۲۰ به عنوان اولین واکسن چینی برای استفاده اضطراری به تایید رسید.

جزئیاتی از واکسن کرونا شرکت سینوواک بیوتک چین

واکسن کرونا شرکت Sinovac با نام کروناوک برای استفاده اضطراری در چین به تایید رسیده و در حال حاضر از آن برای واکسینانسون گروه‌های هدف که با خطر زیادی مواجه هستند استفاده می‌شود. شرکت سینوواک بیوتک با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد مجوز استفاده اضطراری واکسن کروناوک توسط کشورهای اندونزی، ترکیه، برزیل، شیلی، کلمبیا، اروگوئه و لائوس صادر شده است.

گفتنی است فاز سوم آزمایش انسانی این واکسن چینی در کشورهای برزیل، ترکیه و اندونزی در حال انجام بوده و نتایج فعلی آزمایش‌ها حاکی از آن است که این واکسن در مقابل ویروس کرونا حدود ۵۰.۶۵ درصد تاثیرگذار است. در این آزمایش‌ها ۱۲ هزار و ۳۹۶ کارمند کادر درمان بالای ۱۸ سال سن حضور داشتند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. خوب امروز واکسن های بسیار زیادی در سراسر دنیا برای عرض رونمایی می‌شود ولی خوب اینکه چه تعداد از آنها مورد اطمینان هنوز جای بحث دارد ولی به نظر من بهتره که صبر کنیم به نظر من مقامات بهداشت ما هیچوقت برامون واکسن نمیخرن