ایلان ماسک

ایلان ماسک همان ساتوشی ناکاموتو ، سازنده بیت کوین است؟

بنیانگذار رمز ارز ترون در صفحه شخصی توییتری خود مدعی شد ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا همان ساتوشی ناکاموتو ، سازنده بیت کوین است.

ایلان ماسک که به عنوان مدیرعامل شرکت خودروسازی تسلا و شرکت فضایی اسپیس ایکس شناخته می‌شود طی هفته‌های گذشته در فضای مجازی از ارزهای دیجیتالی به ویژه بیت کوین به شکل بی‌سابقه‌ای حمایت کرد. وی اخیرا با افزودن هشتگ بیت کوین در بخش بیوگرافی حساب کاری توییتری خود توانست به تنهایی قیمت این ارز رمز را افزایش دهد. همچنین ماسک به تازگی نیز در اقدامی عجیب با خرید ۱.۵ میلیارد بیت کوین باعث افزایش شدید قیمت این رمز ارز شد. چنین اقداماتی شایعه‌های زیادی را به همراه داشت و حتی برخی وی را یکی از سهام‌داران بزرگ بیت کوین می‌دانند.

ایلان ماسک همان ساتوشی ناکاموتو است

ایلان ماسک

در همین رابطه جاستین سان، بنیانگذار رمز ارز ترون طی روز گذشته در صفحه شخصی توییتری خود مدعی شد ایلان ماسک همان ساتوشی ناکاموتو است. گفتنی است در دنیای ارزهای دیجیتالی بسیاری ساتوشی ناکاماتو را بنیانگذار و سازنده ناشناس بیت کوین می‌دانند که دامین و مجموعه این ارز رمز را به وجود آورده است. ساتوشی ناکاماتو مدتی قبل در این خصوص حتی یک بیانیه مشهور را نیز صادر کرده بود، اما تا به امروز هویت وی مشخص نشده است.

اکنون با توجه به اینکه ایلان ماسک به شکل بی‌سابقه‌ای به حمایت از بیت کوین روی آورده است، بسیاری به ویژه جاستین سان بر این باورند وی همان ساتوشی ناکاماتو است. البته Elon Musk هنوز به ادعای بنیانگذار رمز ارز ترون در خصوص اینکه وی را ساتوشی ناکاماتو معرفی کرده واکنشی نشان نداده است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*