انتشار تاریخ برگزاری و جزئیات کنفرانس توسعه دهندگان اپل WWDC 2015

کمپانی اپل همه ساله در کنفرانس توسعه دهندگان جهانی خود موسوم به WWDC از آخرین محصولات نرم افزاری و سخت افزاری خود رونمایی می کند.محوریت اصلی این کنفرانس معرفی نرم‌افزارها و فناوری‌های جدید این شرکت به توسعه‌دهنده‌گان است.امروز اپل با انتشار اطلاعیه ای تاریخ برگزاری و جزئیات کنفرانس توسعه دهندگان ۲۰۱۵ خود را اعلام کرد.

این کنفرانس از هشتم ژوئن ۲۰۱۵ یا ۱۸ خرداد ۱۳۹۴ آغاز و تا ۱۲ ژوئن ادامه خواهد داشت. قیمت بلیط برای توسعه دهندگان و افرادی که تمایل به حضور در این کنفرانس دارند ۱۵۹۹ دلار اعلام شده است. همانند سال گذشته، امکان مشاهده آنلاین مراسم به شکل زنده نیز فراهم شده است.

در نطق اصلی کنفرانس WWDC 2015 از نسخه جدید سیستم عامل‌های iOS و OS X رونمایی خواهد شد. بر اساس بیانیه‌ای که اپل در رابطه با این مراسم منتشر کرده باید منتظر چیزی باشیم که اپل ان را «آینده iOS و OS X» می‌خواند! به نظر می‌رسد تغییرات مربوط به iOS 9 بیشتر در حوزه بهینه‌سازی‌ها و با تمرکز بر بهبود عملکرد کلی سیستم عامل باشد تا تغییرات پایه‌ای و قابلیت‌های جدید.

با اینکه هنوز دقیقا مشخص نشده که چه محصولاتی در مراسم امسال معرفی خواهد شد، اما طبق شنیده‌ها باید شاهد رونمایی از نسل جدید Apple TV باشیم. سرویس استریمینگ موسیقی جدید اپل هم به احتمال فراوان از جمله محصولات دیگری است که باید شاهد معرفی بزرگی برای آن بود.

علاوه بر این موارد، اخیرا اپل ساعت هوشمندش را روانه بازار کرده که یکی از ضعف‌های اولیه‌ی آن، تعداد کم نرم افزارهایی کاربردی برای آن است.به همین دلیل به نظر می رسد یکی از محور های اصلی این کنفرانس توسعه نرم افزار برای اپل واچ باشد و باید دید اپل چه طرح و برنامه ای برای ترغیب بیشتر توسعه دهندگان به تولید برنامه برای ساعت هوشمندش در نظر گرفته است.

منبع : ۹to5mac

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*