دمو بازی Resident Evil Village

هرآنچه که باید از بازی Resident Evil Village و دمو عجیب آن بدانید

نسخه دمو بازی Resident Evil Village به تازگی عرضه شده و به همین منظور قصد داریم تا اطلاعات کاملی از هرآنچه که لازم است درباره آن بدانید را در اختیار شما قرار دهیم.

طرفداران دنیای گیم و ژانر وحشت بدون شک با سری بازی Resident Evil آشنایی دارند؛ مجموعه‌ای که از سال ۱۹۹۶ با بازی Resident شروع شده و تا ۲۰۲۱ نیز ادامه داشته است تا طول عمر آن به چیزی حدود ۳ دهه برسد!

با این حال سبک گیم پلی بازی در طول این ۲۵ سال بسیار دستخوش تغییرات شده است؛ به نحوی که شما در اولین عنوان از این سری که برای کنسول پلی استیشن ۱ عرضه شده بود، شاهد حضور شخصیت‌های کریس ردفیلد و جیل ولنتاین بودید که جدای از در نظر گرفتن گرافیک خاک خورده، در حالتی بود که دوربین ایستاده و کاراکتر را کنترل می‌کردید.

سپس این راه در کنسول پلی استیشن ۲ ادامه پیدا کرد و به سبک سوم شخص کامل رسید؛ جایی که شما می‌توانستید دوربین را هم تکان دهید و کنترل بیشتری روی جزئیات محیط داشته باشید. با این وجود بعدها تا بازی Resident Evil 6 و حتی بازسازی‌های Resident Evil 2: Remake و Resident Evil 3: Remake هم ادامه داشت؛ اما پس از عرضه بازی Resident Evil 7 اوضاع برای این فرنچایز محبوب به کلی تغییر کرد.

در این بازی داستان سری Resident Evil مسیر تازه‌ای را پیدا کرد، اما نکته قابل توجه در آن، اول شخص شدن گیم پلی بازی بود که حال ظاهرا در عنوان Village هم ادامه پیدا خواهد کرد. با این تفاوت که در ویلج، شاهد خوناشام‌ها، گرگینه‌ها موجودات ناشناخته، جادوگران و در نهایت زامبی‌های همیشگی خواهیم بود!

مروری بر آنچه که در دمو بازی Resident Evil Village گذشت

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*