اپلیکیشن شاد

وزیر ارتباطات از همراه اول برای توسعه اپلیکیشن شاد تقدیر و تشکر کرد

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از همراه اول برای توسعه اپلیکیشن شاد که به عنوان بزرگترین اپلیکیشن تعاملی کشور محسوب می‌شود، تقدیر و تشکر کرد.

روز گذشته عملکرد شبکه شاد که به عنوان بزرگ‌ترین اپلیکیشن تعاملی کشور محسوب می‌شود بعد از گزارش وزیر آموزش و پرورش، در جلسه شورای عالی فضای مجازی با حضور سران سه قوه مورد بحث و بررسی قرار گرفت. در این جلسه حجت‌الاسلام حسن روحانی، رئیس‌جمهور با قدردانی از دستگاه‌های مسئول و وزارت آموزش و پرورش در ایجاد و توسعه شبکه شاد عنوان کرد:

با توجه به اهتمام دولت به موضوع عدالت آموزشی، شبکه شاد توانسته است به مدد اقداماتی که در سال‌های گذشته در مورد گسترش و توسعه زیرساخت‌های ارتباطی انجام شده و به وسیله پیام‌رسانی بومی با بهره‌گیری از دانش و توانایی داخلی، عدالت آموزشی را محقق کند و از این نظر می‌تواند الگوی مناسبی برای تحقق پیام‌رسان‌های داخلی باشد.

تقدیر وزیر ارتباطات از همراه اول برای توسعه اپلیکیشن شاد

اپلیکیشن شاد

محمدجواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات نیز از مدیرعامل همراه اول و تمامی تیم فنی اپلیکیشن شاد تقدیر و تشکر کرد و در صفحه مجازی خود با انتشار آماری وضعیت این شبکه را تشریح کرد. طبق آماری که توسط وزیر ارتباطات منتشر شده است، بیشینه پهنای باند شاد ۴۰۳ گیگابیت بر ثانیه است و تا به امروز حدود ۲۵ میلیارد پیام و بیش از ۹ میلیارد فایل روی این پلتفرم ارسال شده است.

طبق این گزارش آماری، بیش از ۱۲.۷ میلیون دانش‌آموز، ۱۱۵ هزار و ۶۶۶ مدیر و ۷۲۷ هزار و ۵۳۷ معلم روی این پلتفرم آموزشی فعال هستند. وزیر ارتباطات با اشاره به این رکوردهای چشمگیر نوشت:

در شاد اقدام مهمی برای آموزش مجازی انجام شد؛ همه دست به دست هم دادند تا آموزش تعطیل نشود.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*