محصولات گلکسی سامسونگ

به روزرسانی امنیتی محصولات گلکسی سامسونگ به ۴ سال افزایش یافت

به روزرسانی امنیتی محصولات گلکسی سامسونگ به ۴ سال بعد از رونمایی اولیه افزایش یافت. در ادامه می‌توانید لیست دستگاه‌های گلکسی شامل افزایش مدت به‌روزرسانی را مشاهده کنید.

شرکت سامسونگ الکترونیکس اعلام کرد که تمامی محصولات سری گلکسی این شرکت برای حداقل چهار سال بعد از رونمایی اولیه، به‌روزرسانی‌های منظم امنیتی را دریافت خواهند کرد. سامسونگ با افزیش مدت این پشتیبانی امنیتی در واقع باعث آرامش خاطر کاربران درباره حفاظت از داده‌هایشان در تمام مدت استفاده از دستگاه‌های گلکسی خواهد شد.

افزایش مدت به‌روزرسانی امنیتی محصولات گلکسی سامسونگ

پیشتاز امنیت در حوزه موبایل

سامسونگ مفتخر است که امنیتی بی‌نظیر را با استفاده از سامسونگ Knox در اختیار کاربران خود قرار است. Knox در واقع یک پلتفرم امنیتی پیشرفته و مجهز به جدیدترین فناوری‌ها مانند قوی‌ترین چیپ امنیتی حوزه موبایل، به نام Secure Element (eSE) است. این چیپ یک پردازنده امن است که دستگاه شما را در برابر حملات فیزیکی حفاظت می‌کند. قابلیت Knox Vault که اخیرا معرفی شده هم یک لایه امنیتی جدید به محصولات گلکسی سامسونگ اضافه خواهد کرد. سامسونگ به عنوان یکی از معدود شرکت‌هایی که کار طراحی و تولید محصولاتش را چه در سخت افزار یا نرم افزار، خودش انجام می‌دهد، حفاظت کامل و نقطه‌به‌نقطه را در تمامی محصولات از لحظه رونمایی تا لحظه بازنشستگی آن محصول، در اختیار کاربر قرار می‌دهد. سامسونگ با ایجاد لایه‌های امنیتی در همه بخش‌های محصول از چیپ پردازنده تا لایه‌های بالایی اپلیکیشن‌ها، توانسته است از تمامی اطلاعات کاربران به صورت آنی حفاظت کرده و به صورت پیشگیرانه به تهدیدات فزاینده در حوزه موبایل پاسخ دهد.

سئون‌وون شن، مدیر تیم امنیتی حوزه موبایل سامسونگ می‌گوید اولویت اصلی ما در سامسونگ ارائه کردن بهترین و امن‌ترین تجربه موبایلی به کاربران است و ما بصورت مداوم تلاش می‌کنیم تا امنیت محصولات و خدمات‌مان را ارتقا دهیم.

او افزود محصولات موبایلی چنان نقش مهمی در زندگی ما دارند که به شکلی طبیعی همواره به آنها متکی هستیم. به همین دلیل و با استفاده از جدیدترین فناوری‌ها ما متعهد هستیم تا امنیت محصولات گلکسی‌مان را حتی برای مدتی طولانی‌تر ارتقا دهیم تا هرآنچه که نیاز به امنیت دارد در امنیت کامل نگهداری شود.

تامین امنیت در بیش از ۱۳۰ مدل

سامسونگ در دهه گذشته پیشرفته قابل توجهی در بهینه‌سازی و تسریع به روزرسانی‌های امنیتی خود داشته است. این شرکت در همکاری نزدیک با شرکای خود در زمینه سیستم عامل و چیپست و نیز همکاری با بیش از ۲۰۰ اپراتور موبایل در جهان، توانسته تضمین کند که میلیاردها محصول گلکسی، بسته‌های امنیتی خود را دقیقا سر وقت دریافت کنند. سامسونگ همچنان متعهد به ارایه بسته‌های امنیتی در کمترین زمان ممکن است تا همیشه یک قدم جلو بوده و امنیت کاربران خود را کامل حفظ کند.

رویکرد جمعی به امنیت موبایل

سامسونگ معتقد است رویکرد همکارانه و باز بخشی مهم از ارایه بهترین تجربه موبایلی است که مردم به آن اعتماد خواهند کرد. سامسونگ همکاری نزدیکی با بیش از هزار شریک خود داشته است تا استانداردهای امنیتی را برای تمامی دستگاه‌های اندرویدی تثبیت کند. برنامه به روزرسانی امنیتی مداوم که از سال ۲۰۱۵ آغاز شده است یکی از همین استانداردهای بوده که در همکاری با جامعه تحقیقات امنیتی، تضمین می‌کند کاربران همیشه امن‌ترین تجربه موبایلی ممکن را داشته باشند.

دستگاه‌های گلکسی شامل افزایش مدت به روزرسانی عبارتند از:

 • گوشی های تاشوی سری گلکسی: Fold, Fold 5G, Z Fold2, Z Fold2 5G, Z Flip, Z Flip 5G
 • سری گلکسی اس: S10, S10+, S10e, S10 5G, S10 Lite, S20, S20 5G, S20+, S20+ 5G, S20 Ultra, S20 Ultra 5G, S20 FE, S20 FE 5G, S21 5G, S21+ 5G, S21 Ultra 5G
 • سری گلکسی نوت: Note10, Note10 5G, Note10+, Note10+ 5G, Note10 Lite, Note20, Note20 5G, Note20 Ultra, Note20 Ultra 5G
 • سری گلکسی ای: A10, A10e, A10s, A20, A20s, A30, A30s, A40, A50, A50s, A60, A70, A70s, A80, A90 5G, A11, A21, A21s, A31, A41, A51, A51 5G, A71, A71 5G, A02s, A12, A32 5G, A42 5G
 • سری گلکسی ام: M10s, M20, M30, M30s, M40, M11, M12, M21, M31, M31s, M51
 • سری گلکسی XCover: XCover4s, XCover FieldPro, XCover Pro
 • سری گلکسی تب: Tab Active Pro, Tab Active3, Tab A 8 (2019), Tab A with S Pen, Tab A 8.4 (2020), Tab A7, Tab S5e, Tab S6, Tab S6 5G, Tab S6 Lite, Tab S7, Tab S7+

برای اطلاعات بیشتر درباره به روزرسانی‌های نرم افزاری و دستگاه‌های گلکسی و مشخصات آنها به آدرس news.samsung.com/galaxy, www.samsungmobilepress.com یا www.samsung.com/galaxy مراجعه کنید.

این مطلب در قالب رپورتاژ آگهی و توسط شرکت های ثالث به عنوان بیانیه مطبوعاتی یا متن تبلیغاتی برای گجت نیوز ارسال شده و گجت نیوز در قبال موارد مندرج در آن مسئولیتی ندارد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۲ دیدگاه

 1. اینو میگن پشتیبانی
  سونبنجل یاد بگیره…در سال ۱۰۰ تا گوشی میتونه بندازه به کارمنداش…نه آپدیت میده نه هیچی
  خاک بر سرت سامورایی آشغال