به روزرسانی پایدار EMUI 11 برای گوشی‌های سری میت 20

به روزرسانی پایدار EMUI 11 برای گوشی‌های سری میت 20 منتشر شد

به روزرسانی پایدار EMUI 11 برای گوشی‌های سری میت 20 منتشر شد. میت 20، میت 20 پرو و میت 20 ایکس آپدیت جهانی و پایدار EMUI 11 دریافت کردند.

ماه سپتامبر بود که هواوای در کنفرانس توسعه دهندگان در سال 2020، از EMUI 11 مبتنی بر اندروید 10، به عنوان آخرین نسخه سیستم عامل تلفن همراه خود رونمایی کرد. از آن زمان، این کمپانی چینی در حال تولید نسخه بتا و ساخت نسخه پایدار برای تلفن‌های هوشمند و تبلت‌های واجد شرایط دریافت این به روزرسانی است. سرانجام قرار است پس از پنج ماه انتظار، در نسخه‌های جهانی گوشی‌های سری HUAWEI Mate 20 شاهد عرضه به روزرسانی پایدار EMUI 11 باشیم.

طبق گفته Huawei Central، عرضه این آپدیت برای گوشی‌های میت 20، میت 20 پرو و میت 20 ایکس آغاز شده است. قرار است این به روزرسانی با شماره ساخت EMUI 11.0.0.138 در دسترس کاربران قرار بگیرد. اندازه فایل به روزرسانی OTA هر سه این گوشی‌ها 1.86 گیگابایت خواهد بود. این آپدیت به صورت دسته‌ای رخ خواهد داد و در مناطق مختلف، در زمان‌های متفاوتی در دسترس قرار خواهد گرفت.به روزرسانی پایدار EMUI 11 برای گوشی‌های سری میت 20

طبق جدول زمانی اولیه هواوی، اولین گوشی هوشمند 5 جی این شرکت، HUAWEI Mate20 X 5G نیز قرار است این آپدیت را به همراه سایر مدل‌های این سری دریافت کند. در اوایل ماه جاری برای نسخه چینی این دستگاه این به روزرسانی منتشر شد و به زودی باید شاهد دریافت آن برای مدل جهانی باشیم.

اگر هر یک از این دستگاه‌ها را دارید، مسیر زیر را طی کنید تا ببینید در منطقه شما این آپدیت منتشر شده است یا خیر:

Settings > System & updates > Software update > Check for updates

در کنار این شما می‌توانید بارگیری OTA به روزرسانی را از مسیر زیر پیگیری کنید:

Service tab > update > Check for updates > download and install.

احتمالا به زودی برای چندین دستگاه دیگر این به روزرسانی از سوی هواوی منتشر خواهد شد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*