گوشی های فعال هواوی

آمار گوشی های فعال هواوی در سراسر جهان به بیش از یک میلیارد دستگاه رسید

موسس و مدیرعامل هواوی اعلام کرد آمار گوشی های فعال هواوی در سراسر جهان به بیش از یک میلیارد دستگاه رسیده و این آمار به سرعت در حال رشد است.

«رن ژنگفی» (Ren Zhengfei)، موسس و مدیرعامل هواوی به تازگی در کنفرانس‌های GTS Cloud و Device Cloud حضور پیدا کرد و به سخنرانی پرداخت. او در سخنرانی خود، موضوعی را مطرح کرد که نشان‌دهنده عملکرد خیره‌کننده هواوی در سال‌های اخیر بوده است.

تعداد گوشی های فعال هواوی به ۱ میلیارد رسید

رن ژنگفی به صورت رسمی اعلام کرد که در حال حاضر، تعداد گوشی های فعال هواوی در سراسر جهان از یک میلیارد دستگاه هم فراتر رفته است. «رن ژنگفی» اظهار داشت که در ادامه کار، هواوی قصد دارد مسیر خود را برای توسعه و رقابت در سطح جهان، هموارتر کند و این کار را با ایجاد ایمن‌ترین و مطمئن‌ترین اکوسیستم ابری برای دستگاه‌های خود رقم خواهد زد. همچنین مدیر عامل هواوی در سخنرانی خود اعلام کرد که اکوسیستم هواوی باید از یک معماری کاملا باز برای تمام برنامه‌ها و توسعه‌دهندگان برخوردار باشد.

شرکت هواوی با وجود محدودیت‌های ایجاد شده موفق شده است اقدامات قابل توجهی را انجام دهد. در حال حاضر این شرکت توانسته سیستم عامل انحصاری خود را با دعوت از جمع قابل توجهی از توسعه‌دهندگان به مراحل قابل توجهی از پیشرفت برساند. سیستم عامل هواوی که با نام هارمونی شناخته می‌شود، قابلیت‌های مختلفی دارد و می‌تواند با دستگاه‌های هوشمند بسیاری سازگاری داشته باشد؛ شاید این سیستم عامل بتواند انحصار دو قطبی سیستم عامل در جهان را بشکند.

نکته قابل توجه در مورد آقای «رن ژنگفی»، توجه به قابلیت‌های او در مدیریت بحران است. او موفق شده در چند جبهه بحران‌ها را مدیریت کرده و شرایط فعلی شرکت هواوی را به ثباتی نسبی برساند. هواوی به کمک مدیریت رن ژنگفی موفق به معرفی محصولات جدید خود از جمله پر‌چمداران، گوشی های میان رده و بسیاری محصولات دیگر، با وجود تمام مشکلات شده است.

مدتی قبل شاهد انتشار خبری مشابه از سوی اپل بودیم؛ این شرکت هم اعلام کرده که بیشتر از یک میلیارد دستگاه فعال در سراسر جهان دارد و هم اکنون مشخص شد هواوی هم به این مهم دست پیدا کرده است. بدون شک، آینده برای شرکت‌هایی خواهد بود که ایده‌های جدید خود را به واقعیت تبدیل کنند و هواوی نیز یکی از شرکت‌های جاه‌طلب شناخته می‌شود.

یکی از همین ایده‌های جدید که هواوی به تازگی از آن رونمایی کرده، گوشی هوشمند تاشو هواوی Mate X2 است. گوشی هواوی Mate X2 به تنهایی شامل چند فناوری جدید است. به عنوان مثال، هواوی برای تولید یک محصول باکیفیت و بخش مربوط به لولای این دستگاه، ۵ سال زمان صرف کرد تا موفق شد چنین طراحی بی‌نقصی را رقم بزند. این دستگاه مجهز به سنسور دوربین ۵۰ مگاپیکسل بوده و در کنار پردازنده کرین ۹۰۰۰ مدل ۵G، قدرت مثال‌زدنی را به کاربران هدیه می‌کند.

جدا از گوشی های هوشمند، هواوی در سال‌های اخیر تمرکز زیادی روی محصولات دیگری چون لپ‌تاپ، تبلت، ساعت‌های هوشمند، ایربادز و … گذاشته تا خود را به یک تولید کننده کامل اکوسیستم دیجیتالی تبدیل کند.

این مطلب در قالب رپورتاژ آگهی و توسط شرکت های ثالث به عنوان بیانیه مطبوعاتی یا متن تبلیغاتی برای گجت نیوز ارسال شده و گجت نیوز در قبال موارد مندرج در آن مسئولیتی ندارد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*