آپدیت One UI 3.1 برای گلکسی ام 51

آپدیت One UI 3.1 برای گلکسی ام ۵۱ منتشر شد

سامسونگ انتشار آپدیت جدیدش را آغاز کرده است. اکنون آپدیت One UI 3.1 برای گلکسی ام ۵۱ به عنوان اولین گوشی از سری M، منتشر شد.

Galaxy M51 مدت‌ها به عنوان گران‌ترین گوشی هوشمند سری گلکسی ام شناخته می‌شد تا اینکه چند روز قبل، از Galaxy M62 پرده برداری شد. گوشی M51 با One UI 2.1 مبتنی بر اندروید ۱۰ روانه بازارها شد و اکنون، بعد از ماه‌ها معرفی، سامسونگ آپدیت One UI 3.1 برای گلکسی ام ۵۱ را منتشر کرد.آپدیت One UI 3.1 برای گلکسی ام 51

بر خلاف اغلب گوشی‌های ارزان قیمت سامسونگ، گلکسی M51 به روزرسانی قبلی را دریافت نکرد. علاوه بر این‌ها، کمپانی کره‌ای تصمیم گرفت به روزرسانی One UI 3.0 مبتنی بر اندروید ۱۱ را نیز برای این گوشی منتشر نکند و مستقیما به روزرسانی UI 3.1 برای گلکسی ام ۵۱ منتشر شود. به عبارت دیگر، Galaxy M51 اولین گوشی هوشمند سری Galaxy M است که به روزرسانی One UI 3.1 مبتنی بر اندروید ۱۱ را دریافت می‌کند.

بنابر گفته‌ی SamMobile، این آپدیت در حال حاضر در روسیه با شماره نسخه M515FXXU2CUB7 منتشر شده است. در این به روزرسانی، در کنار ویژگی‌های جدید اندروید ۱۱، وصله امنیتی اندروید مارس ۲۰۲۱ نیز برای کاربران در دسترس خواهد بود. این به روزرسانی به صورت دسته‌ای بوده و برای انتشار آن برای کاربران هر کشور، چند روز زمان لازم است. انتظار می‌رود در روزهای آینده، مناطق بیشتری این آپدیت را دریافت کنند.

اگر صاحب این گوشی هستید، برای بررسی وضعیت آپدیت، می‌توانید مسیر Settings > Software update > Download and install to check را دنبال کنید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*