سایت 5G ایرانسل

ششمین سایت ۵G ایرانسل فردا در کیش افتتاح می‌شود

ششمین سایت ۵G ایرانسل فردا سه شنبه ۱۹ اسفند ۹۹ طی مراسمی با حضور معاون فناوری و نوآوری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در کیش افتتاح می‌شود.

ششمین سایت ۵G ایرانسل ساعت ۱۰ صبح فردا سه شنبه ۱۹ اسفند ۹۹ طی مراسمی افتتاح خواهد شد. در این مراسم، سایت ۵ جی کیش با حضور دکتر ستار هاشمی (معاون فناوری و نوآوری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات)، دکتر جعفر آهنگران (سرپرست منطقه آزاد کیش)، دکتر بیژن عباسی آرند (مدیرعامل ایرانسل) و جمعی از مدیران منطقه‌ای جزیره کیش در مجاورت ساحل مرجان افتتاح می‌شود. همچنین این مراسم از طریق تلویزیون اینترنتی لنز به نشانی lenz.ir/live به شکل زنده پخش خواهد شد.

جزئیات افتتاح ششمین سایت ۵G ایرانسل

سایت 5G ایرانسل

ششمین سایت ۵G ایرانسل با تلاش و همت جوانان متخصص ایرانی در ایرانسل به صورت کامل راه‌اندازی و بهینه‌سازی شد و از روز شنبه ۱۶ اسفند ۹۹ در حال خدمت‌رسانی به کاربران است. خدمات این سایت نیز از طریق دکل اشتراکی منطقه آزاد کیش ارائه می‌شود. همچنین مرکز تجاری کیش (بازار بزرگ کیش) تحت پوشش این سایت قرار گرفته است. از مراکز مهم دیگر واقع در محدوده این سایت می‌توان به ساحل مرجان، اسکله بزرگ و مرکز همایش‌های بین‌المللی کیش اشاره کرد.

گفتنی است ایرانسل از سال ۹۵ مطالعه روی نسل پنجم تلفن همراه را آغاز کرد و تا به امروز توانست ۶ سایت ۵G در کشور افتتاح کند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*