فروش نا امید کننده گلکسی اس ۶ و گلکسی اس ۶ اج در کره جنوبی !

ظاهرا فروش پرچم داران جدید سامسونگ یعنی گلکسی اس ۶ و گلکسی اس ۶ اج در کشور زادگاهشان ، کره جنوبی آنقدر نا امید کننده بوده که سامسونگ رسما نارضایتی خود را از این موضوع اعلام کرده است.

به نظر می رسد تعداد S6 و S6 Edge فروخته شده در کره جنوبی کمتر از میزان پیش بینی شده بوده و مدیران سامسونگ به کاربران کشورهای دیگر امیدوار هستند تا به تعداد پیش بینی شده دست یابند.

شاید فروش بالای S6 و S6 Edge در سطح جهان بتواند تا حدودی سامسونگ را آرام کند، اما بازار داخلی این شرکت می تواند برای آنها یک بازار همیشگی و بی دردسر باشد که نیازی به تبلیغات گسترده و صرف هزینه برای شناساندن محصولات به کاربران وجود ندارد.

Galaxy-S6-and-S6-Edge-1

تاکنون آمار دقیقی از میزان فروش دو پرچمدار جدید غول چشم بادامی در امریکا، اروپا و چین منتشر نشده و به طور حتم مدیران سامسونگ با دقت بسیار زیادی در حال رصد کردن اطلاعات مربوط به میزان فروش محصولات خود هستند. سامسونگ پس از سال ها سبک طراحی و جنس بدنه گوشی خود را تغییر داده و با سبک تر کردن رابط کاربری، سعی در ارائه عملکرد بهتری را داشته که به نظر می رسد در این زمینه موفق عمل کرده است.

طبق آمار منتشر شده، سامسونگ در کره جنوبی موفق به شروع ۲۰۰ هزار دستگاه S6 و S6 Edge گردیده که برای این شرکت رقم نا امیدکننده ای به شمار می رود. با این حال آنها پیش بینی می کنند که تا پایان سال ۲۰۱۵ بتوانند ۵۰ میلیون دستگاه از دو پرچمدار جدید خود را در سراسر جهان به فروش برسانند، رقمی که از حرف تا عمل آن بسیار دشوار و دلهره آور خواهد بود.

منبع : phonearena

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*