هواوی

هواوی برای رشد توسعه‌دهندگان در سال 2021 حدود 220 میلیون دلار سرمایه‌گذاری می‌کند

هواوی قصد دارد برای تبدیل شدن به یک قطب در زمینه تولید برنامه و برای رشد توسعه‌دهندگان در سال 2021 حدود 220 میلیون دلار سرمایه‌گذاری کند.

شرکت هواوی قصد دارد در تاریخ 24 آوریل، کنفرانس توسعه‌دهندگان 2021 خود را در «شنژن» چین برگزار کند. در این رویداد، مدیران و مقامات مسئول، نظرات خود را پیرامون رایانش ابری و هوش مصنوعی ارائه خواهند کرد.

سرمایه‌گذاری 220 میلیون دلاری هواوی برای رشد توسعه‌دهندگان

بر اساس اطلاعات منتشر شده، هواوی در جلسه قبل از کنفرانس توسعه‌دهندگان 2021 اعلام کرد که قصد دارد 220 میلیون دلار برای حمایت از توسعه‌دهندگان سرمایه‌گذاری کند و امیدوار است به کمک این سرمایه‌گذاری به 3 میلیون مخاطب جدید دست پیدا کند.

هواوی پس از محدودیت‌های به وجود آمده، تلاش زیادی برای ایجاد یک سیستم عامل انحصاری انجام داد و در حال حاضر، سیستم عامل هارمونی حاصل این تلاش است. این سیستم عامل با شبکه گسترده توسعه‌دهندگان هواوی، موفق شده رشد قابل توجهی داشته باشد و به نظر می‌رسد در آینده نزدیک، موفقیت‌های زیادی را به دست آورد.

در راستای توسعه سیستم عامل اختصاصی خود، هواوی چندی پیش از فروشگاه اپ گالری (App Gallery) هم رونمایی کرد. شبکه‌ای انحصاری برای دسترسی به جدیدترین برنامه‌ها و بازی‌ها توسط کاربران گوشی های هوشمند هواوی که با این کار، انحصارهای فعلی به پایان خواهند رسید و دسترسی به شبکه‌ای مستقل و البته کارآمد از برنامه‌ها در اختیار عموم کاربران قرار خواهد گرفت.

همانطور که ذکر شد، ایجاد و توسعه چنین فضاهایی نیازمند مشارکت بالای توسعه‌دهندگان بوده و همین مسئله را می‌توان دلیل اصلی تمایل زیاد هواوی جهت انجام سرمایه‌گذاری و برگزاری همایش‌هایی، مشابه همایش توسعه‌دهندگان 2021 دانست. همایشی که در طول آن، نقشه راه آینده ترسیم می‌شود و اهدافی که باید به آن‌ها دست یابند هم مشخص خواهد شد.

هواوی

بد نیست بدانید که هواوی در ماه سپتامبر سال 2019 میلادی از برنامه Fertile Soil Plan 2.0 خود رونمایی کرد؛ در این برنامه مشخص شد که هواوی قصد دارد 15 میلیارد دلار جهت دستیابی به آمار 5 میلیون توسعه‌دهنده، هزینه کند. همچنین هواوی از مشارکت شرکت‌ها و افراد مختلف در هر زمینه و با هدف توسعه اکوسیستم اختصاصی هواوی استقبال می‌کند.

بر اساس گزارش‌های منتشر شده، هواوی مبلغ 200 میلیون دلار در سال 2020 سرمایه‌گذاری کرده و در کل و تا امروز، چیزی در حدود 2.03 میلیون توسعه‌دهنده را در اختیار گرفته است و جالب آن که بیشتر از 1 میلیون نفر آنها از توسعه‌دهندگان رایانش ابری هستند که نشان از اهمیت این حوزه در آینده دارد. کنفرانس توسعه‌دهندگان سال جاری میلادی از تاریخ 24 الی 26 آوریل برگزار خواهد شد.

این مطلب در قالب رپورتاژ آگهی و توسط شرکت های ثالث به عنوان بیانیه مطبوعاتی یا متن تبلیغاتی برای گجت نیوز ارسال شده و گجت نیوز در قبال موارد مندرج در آن مسئولیتی ندارد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*