شکستن گردو ، کاربردی جدید برای گلکسی اس ۶ و گلکسی اس ۶ اج + ویدیو

از ویژگی ها و امکانات گلکسی اس ۶ و گلکسی اس ۶ سامسونگ تا امروز بسیار شنیده ایم اما شخصی به تازگی کاربردی جدید برای این دو گوشی کشف کرده است ،شکستن گردو ! در ادامه با گجت نیوز همراه باشید تا ویدیویی شکست گردو با دردانه های جدید سامسونگ را تماشا کنیم.

استحکام بالا ، این یکی از ویژگی هایی است که سامسونگ در معرفی گلکسی اس ۶ و گلکسی اس ۶ ، بسیار بر آن تاکید داشته است.سامسونگ ادعا کرده پرچم داران جدیدش از کیفیت ساخت بالایی برخوردار بوده و در کنایه به اپل گفته است : گلکسی S6 و گلکس S6 اج در جیب خم نمی شوند.سامسونگ برای اثبات این موضوع حتی ویدیوی تست خم شدن پرچم داران جدید خود را هم پیش از این منتشر کرده است.

در زمان معرفی اسمارت‌ فون گلکسی S6، سامسونگ اعلام کرد که هر دو مدل پرچمدار جدیدش از کیفیت ساخت بالایی برخوردار هستند.
آنها همچنین کنایه ای به آیفون ۶ زدند و گفتند: گلکسی S6 خم نمی شود. کمپانی سامسونگ مدعی است که بدنه S6 و S6 Edge از آلیاژی با استحکام بسیار بالاتر از دیگر موبایل ها ساخته شده است.

حالا شخصی که احتمالا اعتماد بسیاری به مقاومت این دو گوشی داشته در دو ویدیو اقدام به شکست گردو با گلکسی اس ۶ و گلکسی اس ۶ اج سامسونگ می کند.فکر می کنید چه اتفاقی برای این گوشی ها خواهد افتاد ؟ پاسخ را در دو ویدیوی زیر بیابید :

بله همانطور که دیدید ، با اینکه شخص داخل ویدیو بسیار بی اعصاب با گوشی ها برخورد می کند اما شاهد هیچگونه آسیب فیزیکی در آنها نیست.با این حساب خریداران گلکسی اس ۶ و گلکسی اس ۶ اج سامسونگ می توانند به غیر از انجام کارهای معمولی با این دو گوشی ، از آنها به عنوان چکش یا دیگر ابزارهای اینچنینی استفاده کنند !

منبع : sammobile

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

4 دیدگاه

  1. دو میلیون و دویست واسه ی اج ۶ دادم، فقط یک بار و از فاصله ۲۰ سانتی افتاد و الان با شیشه ی شکسته دارم متن مینویسم.

  2. مگر اینکه توی استحکام که خیلی هم مفید نیست بتونن خودنمایی کنن ۹۰ درصد مردم گوشی میخرن یه قاب میندازه . حرف اول سیستم عامل میزنه توی گوشی :Geek:

  3. خودشونم کاربرد اصلی سامی کتلت رو فهمیدن چیه گوشت کوب :)) که باهاش میشه گردو شکست

  4. واقعا :Thinking: گجت نیوز شما حالو اینو دیدید