تماشا کنید : آموزش پاک کردن خط و خش های بدنه استیل اپل واچ !

هنوز چند ساعتی بیشتر از گزارش های خریداران اپل واچ مبنی بر مقاومت پایین بدنه استیل این ساعت در برابر خراشیدگی نمی گذرد که آموزش ویدیویی پاک کردن خط و خش های بدنه این ساعت در یوتیوب منتشر شده است.

همانطور که در مطلب قبلی به اطلاع شما رساندیم ، برخی از خریداران مدل استیل اپل واچ می گویند تنها ساعاتی پس از خرید و استفاده از این گجت به سرعت خط و خش هایی بر روی بدنه استیل آن پدیدار می گردد.

Apple-Watch-scratches-2

هرچند که کمپانی اپل هنوز هیچ واکنشی به این ایراد در ساعت های خود نشان نداده است اما کانالی در یوتیوب سریعا اقدام به ساخت ویدیویی آموزشی برای از بین بردن این خط خش ها در ساعت اپل نموده است.

Apple-Watch-scratches-4

روش کار بسیار ساده است و با توجه به اینکه شخص داخل ویدیو آدم بسیار پرحرفی است خلاصه کار را برایتان شرح می دهیم.این ویدیو بر اساس یک روش قدیمی برای پاک کردن خط و خش های انواع فلزات ( خصوصا بدنه خودروها ) ساخته شده است ، بله درست حدس زدید ” پولیش کاری ” !

مواد لازم برای پاک کردن خط و خش های بدنه استیل اپل واچ :

۱- پارچه پنبه ای یا خود پنبه

۲- پولیش

کافی است پارچه پنبه ای را به مقدار کمی پولیش آغشته کرده و خط و خش ها را پاک کنید.با هم ویدیو را تماشا می کنیم :

بله این روش عملی است.اما سوال اینجاست که اصلا چرا باید بدنه یک گجت ۵۴۹ دلاری به این راحتی خط و خش بردارد ؟! آنهم گجتی که قرار است نقش یک ساعت مچی را برای ما بازی کرده و مدام در برابر انواع آسیب های فیزیکی قرار داشته باشد.

نظر شما در مورد این مشکل اپل واچ چیست ؟

منبع : phonearena

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. ایفون ایکس هم همین مشکلو داره