رندرهای آیفون ۱۳ مینی

رندرهای آیفون ۱۳ مینی دوربین جدید و ناچ کوچک‌تر آن را نشان می‌دهند

یکی از طراحان رندرهای آیفون ۱۳ مینی اپل – Apple iPhone 13 Mini را منتشر کرده است که به ماژول دوربین جدید و ناچ کوچک‌تر آن اشاره دارد.

بعد از انتشار تصاویری از آیفون ۱۳ و ۱۳ پرو، اکنون نگاه افشاگران و تحلیلگران در شبکه اجتماعی چینی ویبو به رندرهای مبتنی بر فایل CAD عضو کوچک‌تر این خانواده، آیفون ۱۳ مینی افتاده است.

بیشتر بخوانید:

انتشار رندرهای مفهومی آیفون ۱۳ و ۱۳ پرو اپل

اگرچه رندرهای نامعتبر زیادی را از این محصول تا کنون دیده‌ایم، اما این رندرهای CAD جدید می‌تواند نزدیک‌ترین تصاویر به نمونه تولید شده واقعی باشد. این رندرهای آیفون ۱۳ مینی خبر از تغییر جایگیری دوربین‌ها روی قاب پشتی می‌دهند. به نظر می‌رسد دوربین‌های اصلی و فوق گسترده کمی بزرگ‌تر از لنزهای قرار گرفته در مدل فعلی شده و روی همان ماژول مربعی با چینش متفاوت اُریب قرار گرفته است.

رندرهای آیفون ۱۳ مینی

درست مثل مدل آیفون ۱۲ پرو مکس، آیفون ۱۳ پرو مکس  از حسگر دوربین اصلی بزرگ‌تری نسبت به دیگر اعضای این خانواده بهره‌مند خواهد بود. از طرفی دیگر، آنچه به عنوان دوربین اصلی در مدل ۱۲ پرو مکس حضور دارد، به عنوان دوربین اصلی سه مدل ۱۳ مینی، ۱۳ و ۱۳ پرو در نظر گرفته شده است. به همین خاطر است که اپل به فضای بیشتری برای ترکیب حسگر/لنز بزرگ‌تر نیاز دارد و از چینش اُریب برای قرارگیری لنزها استفاده کرده است.

رندرهای آیفون ۱۳ مینی

اگر این شایعات درست باشد، تغییرات ظریف دیگری هم در طراحی گوشی iPhone 13 Mini رخ می‌دهد. قد گوشی ممکن است کمی کوتاه‌تر شده باشد و شاید به همین خاطر است که جزیره بزرگ دوربین روی قاب پشتی بیشتر به فریم بالایی گوشی نزدیک شده است. این درحالیست که به نظر می‌رسد ضخامت دیوایس کمی افزایش پیدا کرده باشد.

ما امیدواریم که در بخش باتری هم پیشرفت‌هایی در این گوشی حاصل شده باشد؛ اما نمی‌توان با قاطعیت در مورد آن گفت. در مورد قاب جلویی گوشی آیفون ۱۳ مینی هم رندرهایی که توسط سازندگان محافظ نمایشگر منتشر شده نشان می دهد بریدگی بالای نمایشگر کمی باریک‌تر شده است. اما همچنان این شکاف وجود دارد و اپل سال جاری نیز قصد ندارد این سبک طراحی را کنار بگذارد.

رندرهای آیفون ۱۳ مینی

در این مطلب رندرهای آیفون ۱۳ مینی که توسط یکی از طراحان حوزه دیجیتال به نام Robert Hallon طراحی و منتشر شده است را مشاهده می‌کنید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*