فولکس واگن ID.6 مدل 2022

فولکس واگن ID.6 مدل ۲۰۲۲ معرفی شد؛ آشنایی با کراس اوور جدیدی برای بازار چین

فولکس واگن ID.6 مدل ۲۰۲۲ معرفی شد. این کراس اوور سه ردیفه الکتریکی فولکس واگن به صورت ویژه برای بازار چین توسعه پیدا کرده است. در ادامه با مشخصات این کراس اوور آشنا می‌شویم.

شرکت فولکس واگن به صورت رسمی از کراس اوور الکتریکی سه ردیفه فولکس واگن ID.6 مدل ۲۰۲۲ پرده برداشت. این کراس اوور که سومین محصول از خانواده ID محسوب می‌شود از ID.4 حدود ۳۰ سانتی‌متر کشیده‌تر بوده و در دو نسخه Crozz و X روانه بازار خواهد شد. فولکس واگن کراس اوور جدید خود را به صورت ویژه برای بازار چین توسعه داده است.

مشخصات فولکس واگن ID.6 مدل ۲۰۲۲

فولکس واگن ID.6 مدل 2022

فولکس واگن ID.6 مدل ۲۰۲۲ حدود ۴.۸ متر طول داشته و به دلیل طول بیشتر نسبت به ID.4 می‌تواند برای حمل ۷ نفر فضای مناسبی را ارائه دهد. این کراس اوور سه ردیفه از فضای کابین جاداری نیز بهره می‌برد. این خودرو از فولکس واگن اطلس کراس اسپرت حدود ۸ سانتی‌متر کوتاه‌تر است، اما به دلیل استفاده از قوای محرکه الکتریکی، امکان نصب صندلی ردیف سوم در این خودرو فراهم شده است.

فولکس واگن ID.6 مدل 2022

قوای محرکه فولکس واگن ID.6 بخشی از همان پلتفرم MEB استفاده شده در خودروهای ID.3 و ID.4 است. مشتریان می‌توانند این خودرو را با مجموعه باتری‌های ۵۸ و ۷۷ کیلووات ساعتی سفارش دهند. شعاع حرکتی این کراس اوور سه ردیفه طبق تست‌های NEDC بین ۴۳۶ تا ۵۸۸ کیلومتر خواهد بود. این خودرو از یک موتور روی هر اکسل بهره می‌برد که در مجموع قدرتی برابر با ۳۰۱ اسب بخار را ارائه خواهد داد. این خودرو ظرف مدت ۶.۶ ثانیه از حالت سکون به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت می‌رسد و حداکثر سرعت آن نیز ۱۶۰ کیلومتر بر ساعت خواهد بود.

فولکس واگن ID.6 مدل 2022

فولکس واگن اعلام کرد کراس اوور ID.6 دارای کابینی بدون دکمه بوده و مالکان با استفاده از نمایشگر مرکزی ۱۲ اینچی می‌توانند عملکردهای مختلف خودرو را کنترل کنند. این خودرو از یک هدآپ دیسپلی واقعیت افزوده نیز بهره می‌برد که اطلاعات مهم، نشانگرها و سایر افزونه‌ها را روی شیشه جلو نمایش خواهد داد. این خودرو به کنترل صوتی نیز مجهز است که با گفتن جمله Hello ID فعال می‌شود.

فولکس واگن ID.6 مدل 2022

فولکس واگن ID.6 مدل ۲۰۲۲ از سانروف پانورامیکی بهره می‌برد که به کمک آن کابین پر از نور طبیعی خواهد شد. سانروف پانورامیک باز شونده نیز برای این خودرو قابل سفارش است. این کراس اوور الکتریکی با رینگ‌های ۱۹ تا ۲۱ اینچی روانه بازار می‌شود. هر دو نسخه Crozz و X این خودرو در چین تولید و روانه بازار خواهند شد و فعلا در بازار آمریکای شمالی عرضه نخواهد شد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*