نگاهی به فولکس‌واگن توراگ دیزلی با تیون JE دیزاین

JE DESIGN یک شرکت آلمانی تیونینگ خودرو است که تخصص خود را بر روی تیونینگ خودروهای گروه فولکس‌واگن متمرکز کرده است. آخرین محصول این شرکت تیونینگ فولکس‌واگن توراگ TDI V8 است. JE دیزاین یک کیت کامل آئرودینامیکی بدنه همراه با جلوپنجره مشبک و اسپویلر جدید را بر روی نسخه R-Line این شاسی‌بلند نصب کرده است. همچنین برجسته‌تر شدن قوس گلگیر و افزوده شدن دیفیوزرهای ظریف از جمله تغییرات بیرونی قابل‌توجه است. کل این کیت بدنه را می‌توان با قیمت ۴,۷۶۰ یورو تهیه کرد، اما مشتریان امکان سفارش قطعات موردنظر به صورت جداگانه را هم دارند.

این شرکت به موتور ۸ سیلندر ۴.۲ لیتری توربودیزل توراِگ توجه بیشتری کرده است. موتور TDI که در حالت استاندارد قادر به تولید ۳۴۰ اسب بخار و ۸۰۰ نیوتن متر گشتاور بوده است، پس از تیونینگ JE DESIGN قادر خواهد بود قدرت ۴۱۰ اسب بخار و گشتاور ۹۳۰ نیوتن متر را به ارمغان بیاورد. این تیونینگ همراه با دو سال گارانتی موتور و گیربکس هشت سرعت تیپ‌ترونیک هزینه ۲,۳۹۹ یورویی برای مشتریان به دنبال خواهد داشت.

Volkswagen-Touareg-V8-TDI-facelift-by-JE-DESIGN-05

پس از این فولکس‌واگن توراِگ TDI V8 می‌تواند تنها در ۵.۴ ثانیه به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت دست یابد که ۰.۴ ثانیه سریع‌تر از مدل استاندارد آن است. این شرکت حداکثر سرعت این نسخه را اعلام نکرده است، اما به احتمال زیاد کمی از ۲۴۲ کیلومتر بر ساعت افزایش یافته است.

JE DESIGN لوازم دیگری هم که شامل ماژول کاهنده ارتفاع الکترونیکی، رینگ آلیاژ ۲۲ اینچی، سیستم اگزوز چهارتایی از جنس فولاد ضدزنگ همراه با برخی از پیشرفت‌های داخلی کابین مانند دستگیره‌هایی از جنس استیل ضدزنگ و پانل‌های رکاب ضدزنگ با آرم نورانی JE DESIGN به رنگ آبی، عرضه می‌کند.

 

Volkswagen-Touareg-V8-TDI-facelift-by-JE-DESIGN-04

 

Volkswagen-Touareg-V8-TDI-facelift-by-JE-DESIGN-02

 

Volkswagen-Touareg-V8-TDI-facelift-by-JE-DESIGN-01

 

 

Volkswagen-Touareg-V8-TDI-facelift-by-JE-DESIGN-03

 

 

۱۱۱-(۳)

 

۱۱۱-(۴)

 

۱۱۱-(۹)

 

gtspirit-2015-volkswagen-touareg28-640x426

منبع : gadgetnews

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*