به‌روزرسانی MIUI 12.5.4.0

به‌روزرسانی MIUI 12.5.4.0 برای شیائومی می ۱۱ اولترا منتشر شد

به‌روزرسانی MIUI 12.5.4.0 برای شیائومی می ۱۱ اولترا – Xiaomi Mi 11 Ultra منتشر شده است و در کنار پایداری سیستم، تغییرات مهمی را نیز به همراه داشته است.

شیائومی گوشی می ۱۱ اولترا را به همراه رابط کاربری MIUI 12 و بر پایه اندروید ۱۱ به بازار عرضه کرد. هفته گذشته این شرکت انتشار به‌روزرسانی MIUI 12.5 را برای شیائومی می ۱۱ در چین آغاز کرد و حالا چند روز پس از آن این شرکت اقدام به انتشار بیلد دیگری کرده است که سبب بهبود در کیفیت دوربین و نمره دگزومارک آن می‌شود.

حساب کاربری رسمی بخش گوشی شیائومی در ویبو اعلام کرد که این شرکت به‌روزرسانی MIUI 12.5.4.0 را برای می ۱۱ اولترا منتشر کرده است که شامل ۱۳ بهینه سازی توصیه شده دگزومارک در زمینه دوربین می‌شود.

به‌روزرسانی MIUI 12.5.4.0

هرچند لیست تغییرات رسمی این بیلد (V12.5.4.0.RKACNXM) هیچ اشاره‌ای به بهبود دوربین نمی‌کند و به جای آن فقط به گفتن بهینه سازی عملکرد سیستم و بهبود امنیت سیستم به همراه پایداری دستگاه اکتفا کرده است.

لیست تغییرات رسمی شیائومی می ۱۱ اولترا MIUI V12.5.4.0.RKACNXM

  • سایر
  1. بهینه سازی عملکرد سیستم
  2. بهبود امنیت سیستم و پایداری (دستگاه)

در هر حال چون شیائومی به طور رسمی انتشار به‌روزرسانی MIUI 12.5.4.0 برای می ۱۱ اولترا را اعلام کرده است، پس قطعاً با ارائه ۱۳ بهینه سازی نامشخص دوربین دگزومارک سبب بهبود در کیفیت دوربین خواهد شد.

علاوه بر این، باید به این موضوع نیز اشاره کنیم که هر دو مدل Mi 11 Ultra و Mi 11 Pro از یک بیلد مشترک MIUI استفاده می‌کنند. بنابراین؛ این به‌روزرسانی باید برای مدل پرو نیز در دسترس باشد. هرچند؛ گمان نمی‌کنیم این بهینه سازی های نامشخص دوربین برای می ۱۱ پرو نیز در دسترس باشند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*