همراه اول

همراه اول نشان ویژه روابط عمومی هوشمند و سایبر را دریافت کرد

همراه اول در هشتمین جشنواره ستارگان روابط عمومی ایران دو نشان ویژه ستاره ملی روابط عمومی و ستاره طلایی روابط عمومی را دریافت کرد.

هشتمین جشنواره ستارگان روابط عمومی ایران همزمان با روز جهانی ارتباطات و روز ملی روابط عمومی در ۲۷ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ برگزار شد که در آن بزرگان، صاحب نظران و فعالان این صنعت حضور داشتند. در این جشنواره از برگزیدگان روابط عمومی ایران در بخش‌ها و سطوح مختلف نیز تقدیر شد.

دریافت نشان ویژه روابط عمومی هوشمند و سایبر توسط همراه اول

همراه اول

هیئت داوران این جشنواره تمامی شرکت‌ها و سازمان‌های فعال این حوزه را مورد ارزیابی قرار دادند و سرانجام روابط عمومی اپراتور همراه اول را به دلیل درخشش در ابعاد هوشمند و سایبر به عنوان دریافت‌کننده دو نشان ستاره ملی روابط عمومی و ستاره طلایی روابط عمومی معرفی کردند. در بخش نهایی و اصلی معرفی ستارگان روابط عمومی ایران که فرصتی برای تبیین توانمندی‌ها و ظرفیت‌های روابط عمومی‌های فعال کشور و تجلیل از فعالان آن محسوب می‌شود، اپراتور همراه اول در دور جوایز تخصصی توانست نشان ستاره طلایی روابط عمومی در حوزه‌های هوشمند و سایبر را از آن کند.

فیلیپ بورمانس، رئیس انجمن بین‌المللی روابط عمومی که به صورت ویدیو کنفرانس در این مراسم سخنرانی کرد در بخشی از گفته‌های خود به چالش‌های پیش روی حوزه روابط عمومی اشاره داشت و استفاده هر چه بیشتر و هوشمندانه‌تر از تکنولوژی‌های ارتباطی را ضروری دانست. وی در ادامه بیان کرد:

ما می‌بایست علاوه بر پیروی از اصول علمی در روابط عمومی‌ها، به دنبال ایجاد تغییرات مثبت هرچند کوچک باشیم که برای این مهم به حرکت به سمت استفاده از تکنولوژی‌های جدید ارتباطی نظیر اتوماسیون و هوش مصنوعی نیاز داریم.

علی ربیعی، دستیار رئیس جمهور نیز در این مراسم به شکل ویدیو کنفرانس حضور یافت و به سخنرانی پرداخت. وی طی سخنرانی خود بر اهمیت مواردی چون بهره‌برداری از فضای مجازی در امر فعالیت‌های روابط عمومی برای حرکت به سمت نوعی روابط عمومی نوری تاکید کرد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. اینا هم بیکار نشستن هی به هم جایزه میدن 👎