سرعت دانلود اینترنت ماهواره ای استارلینک

سرعت دانلود اینترنت ماهواره ای استارلینک در آلمان به ۵۶۰ مگابیت رسید

بر اساس اطلاعات منتشر شده از نتایج تست یک کاربر آلمانی، سرعت دانلود اینترنت ماهواره ای استارلینک در این کشور به ۵۶۰ مگابیت برثانیه رسید.

یک کاربر از شهر کاسل آلمان گزارشی را منتشر کرد که نشان می‌دهد سرعت دانلود اینترنت ماهواره ای استارلینک این کاربر حدود ۵۴۲ مگابیت و سرعت آپلود آن نیز ۳۸ مگابیت برثانیه است. همچنین نتایج تست دوم از افزایش سرعت این سرویس حکایت داشت.

تست سرعت دانلود اینترنت ماهواره ای استارلینک

این کاربر آلمانی با انجام تست دوم خود توانست به سرعت ۵۶۰ مگابیت برثانیه دست پیدا کند که یک رکورد جدید در این حوزه محسوب می‌شود. همچنین این کاربر نتایج تست دوم خود را در وب‌سایت ردیت به اشتراک گذاشت و یک کاربر دیگر از وی خواست تا پس از پاک کردن کوکی‌های مرورگر مجددا این آزمایش را انجام دهد که با پاک کردن کوکی‌ها نیز نتایج تست سرعت اینترنت استارلینک تغییر پیدا نکرد و همان عدد را نشان داد.

این کاربر آلمانی در حالی از ثبت رکورد سرعت ۵۶۰ مگابیت برثانیه خبر می‌دهد که طی ماه قبل یک کاربر کالیفرنیایی این سرویس توانست به سرعت دانلود ۲۰۰ مگابیت برثانیه دست پیدا کند. گفتنی است شرکت اسپیس ایکس در حال حاضر بیش از ۱۶۰۰ ماهواره را به مدار زمین ارسال کرده که حدود ۹۰ درصد آنها فعال بوده و به کاربران خود در کشورهای مختلف سرویس اینترنت پرسرعت ارائه می‌دهند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. سلام
    اینترنت باید مثل جستجوگر و پیامرسان مجانی باشد و روزی خواهد شد
    امّا هرکس زودتر پاپیش گذاشت حاکمیت و سود بیشتری خواهد داشت
    و السلام