انتشار طرح های اولیه عینک هوشمند سامسونگ

samsung-glass

سامسونگ که قصد دارد در همه زمینه‌های دستی داشته باشد و ورود خود به دنیای گجت‌های پوشیدنی را با ساعت هوشمند شروع کرد، این بار طرح‌های مفهومی‌و شایعات مربوط به عینک هوشمند خود را تقویت بخشید و اکنون ما شاهد طرح‌هایی تقریبا نهایی آن هستیم.

در اینجا شاهد یک گوگل گلس دیگری هستیم! همان گوگل گلس با طرحی متفاوت. در گوگل گلس، عینک کامل بر روی صورت قرار میگرد و میتوان گفت همانند یک عینک واقعی دارای فریم است ولی سامسونگ ایده بهتری داشته و توانسته است که این گجت هوشمند را کوچک تر و یا شاید جالب تر طراحی کند.

از پشت گوش شما شروع شده و دقیقا تا جلو چشم شما می‌آید. نقطه ضعفی که گوگل گلس داشت، محل قرار گیری لنز بود که کمی‌باعث سنگینی و بهم ریخته شدن نقطه تعادل عینک می‌شد. همین مشکل در عینک هوشمند سامسونگ نیز وجود دارد ولی مطمئن هستیم که سامسونگ راه حل‌های بهتری را حداقل در زمینه مصرف انرژی، باتری و پردازنده خواهد داشت.

از جهتی دیگر سامسونگ نیز ابتکاری جالب به خرج داده است و قرار است این گجت حمل و نقل راحتی نیز داشته باشد و شما بتوانید خیلی راحت قسمت پشتی آن را ببندید و در جیب خود بگذارید. سامسونگ گویا قصد دارد این محصول خود را بسیار ظریف تولید نماید تا بتواند در همان سری اول، موفقیت چشمگیری را کسب کند. در تصویر زیر که نمایی از پشت آن می‌باشد می‌توان گفت این عینک هوشمند همانند یک earphone دارای صفحه نمایش است.

{photo}93/01/29/samsung-glass{/photo}

در این طراحی انجام شده ما شاهد یک خلاقیت جالب از سامسونگ می‌باشیم ولی این که تا چه مدت دیگر این عینک هوشمند عرضه خواهد شد و یا اصلا تولید خواهد شد یا خیر جای بحثی جداگانه دارد. طرز فکر سامسونگ در رابطه با ادغام کردن یک earphone با صفحه نمایش جالب است و به فرد حس زیبایی را القا می‌کند.

همانند  ساعت هوشمند سامسونگ باید منتظر جفت سازی چنین وسیله ای با اسمارت فون خود باشیم. نظر شما در مورد طراحی این ساعت هوشمند چیست؟ آیا یک رقیب جدید برای گوگل گلس پیدا شده است؟ برنده این رقابت را چه شرکتی می‎‌دانید؟

منبع : slashgear

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*