تماشا کنید : عکس های دیده نشده از بنیانگذاران اپل ، استیو جابز و استیو وزنیاک

کمپانی اپل در سال ۱۹۷۱در گاراژ خانه استیو جابز متولد شد.جابز ۱۶ ساله در کنار یک مهندس کامپیوتر ۲۱ ساله به نام استیو وزنیاک بنیانگذاران اپل هستند.آنها پس از ۶ سال کار موفق شدند تا اولین کامپیوتر شخصی اپل با نام Apple I که با دست ساخته بودند را از گاراژ خانه استیو جابز خارج کنند و به واسطه فروش چند نسخه از این کامپوتر ها رسماً با نام تجاری Apple Computer Inc به بازار تکنولوژی وارد شوند.در مورد کمپانی اپل بسیار شنیده ایم و تا کنون تصاویر زیادی از بنیانگذاران این کمپانی یعنی استیو جابز و استیو وزنیاک دیده ایم.اما به تازگی عکس های دیده نشده از این دو نفر در روز های آغازین کار کمپانی اپل در قالب یک ویدیو منتشر شده که دیدن آن خالی از لطف نیست.

در ابتدای فیلم بخشی از صحبت‌های Paul Terrell را می‌شنوید، وی اولین کسی بود که در زمان آغاز به کار اپل، ۵۰ دستگاه کامپیوتر Apple I را به صورت اسمبل شده از جابز و وزنیاک خریداری کرد.

منبع : phonearena

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. خدا رحمت کنه استیو جابز رو.پیشنهاد میکنم حتما کتاب صوتی استیو جابز که در مورد زندگی و بنیان گذاری شرکت اپل هستش رو تهیه کنید تا به عظمت و درک درست استیو جابز پی ببرید.ایشون واقعا پیامبر الکترونیک بودن☺