لومیا ۵۲۰ نوکیا ، ناجی پلیس خوش شانس برزیلی !

گوشی‌های نوکیا به نظر فنا ناپذیر می‌آیند که البته پیش از این داستان‌هایی در این حول و حوش به گوش ما خورده بود و حال نیز از اینکه یک دستگاه لومیا ۵۲۰ یک افسر پلیس را از دست گلوله در برزیل نجات داده چندان تعجب نمی‌کنیم.

 

این پلیس، خارج از خدمت خود به دیدار پدر و مادرش رفته بود که دزدان به خانه حمله کرده و بعد از دیدن پلیس، پدر و مادر او را گروگان می‌گیرند و به جمع‌آوری اموال خانه اقدام می‌کنند.

در این هنگام خون پلیس گزارش ما به جوش آمده و با دزدان درگیر می شود که در ادامه درگیری دزدان دو بار به او شلیک می‌کنند که گلوله اول به او برخورد نمی‌کند اما گلوله دوم به لومیا ۵۲۰ که در جیب عقب افسر قرار گرفته بود برخورد می‌کند و البته از اقبال خوب آقای پلیس، این گلوله متوقف می‌شود.

این افسر پلیس و پدر و مادر او با تشکر از لومیا ۵۲۰ اکنون در امان هستند اما جنایتکاران با لوازم منزل متواری شده و پلیس همچنان به دنبال آنان است. شاید اکثر گوشی‌ها می‌توانستند او را از گلوله نجات دهند اما ویندوز فون دومین پلتفرم محبوب تلفن‌های همراه در برزیل است و بنابراین شانس بیشتری برای جان‌فشانی داشته است!

منبع : wpcentral

 

Police officer avoids bullet thanks to the Windows Phone in his pocket

Nokia’s handsets are known for being quite indestructible. There’s a certain level of lore that surrounds a Nokia phone and how nothing can dent it. Which is why we’re not too surprised that a Nokia Lumia 520 helped a police officer in Brazil avoid a bullet.

An off-duty cop went to visit his parents and found the house was in the process of being robbed. The two crooks had taken the parents hostage and were gathering up items in the household. The off-duty cop was fired at twice before the crooks took off. One bullet missed the officer completely, while the other hit his Lumia 520 that was in his back pocket.

The officer (thanks Lumia 520) and his family are safe, but the criminals took off with items and have yet to be found. Of course most any other phone would have saved him from the bullet, but Windows Phone is the second-most popular OS in Brazil.

 

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*