تعرفه های همراه اول

تعرفه های همراه اول ویژه اربعین ۱۴۰۰ اعلام شد

تعرفه های همراه اول ویژه اربعین ۱۴۰۰ اعلام شد. تعرفه رومینگ بین‌الملل این اپراتور برای برقراری مکالمه، پیامک و اینترنت در کشور عراق کاهش پیدا کرد.

اپراتور همراه اول همانند سال‌های گذشته تعرفه‌های ارتباطی بخش رومینگ بین‌الملل را با هدف رفاه حال و اکرام زائران اربعین کاهش داد. در ادامه جزئیات تعرفه های همراه اول ویژه اربعین ۱۴۰۰ را مشاهده می‌کنید:

تعرفه های همراه اول ویژه اربعین ۱۴۰۰

تعرفه های تخفیفی

آن دسته از مشترکان اپراتور همراه اول که قصد دارند به کشور عراق بروند مشمول دریافت تخفیف ۱۰۰۰ تومانی در هر دقیقه مکالمه با ایران خواهند شد. همچنین تخفیف ۵۰۰ تومانی در هر دقیقه مکالمه دریافتی از ایران و تخفیف ۵۰۰ تومانی در ارسال پیامک نیز برای این مشترکان در نظر گرفته شده است.

از این رو بر اساس نرخ ترافیک بین‌الملل و بعد از اعمال تخفیف‌‌هایی که همراه اول اعمال کرده است، هزینه هر دقیقه مکالمه با ایران ۹۵۰۰ تومان، دریافت هر دقیقه مکالمه از ایران ۶۰۰۰ تومان، ارسال پیامک ۳۰۰۰ تومان و هر مگابایت اینترنت همراه نیز ۲۰۰۰ تومان خواهد بود.

تخفیف‌های ویژه اربعین ۱۴۰۰ همراه اول شامل تعرفه مالکمات بین‌الملل عراق هم خواهد بود؛ یعنی هزینه مکالمه از خطوط همراه اول پس از اعمال تخفیف با تلفن‌های ثابت عراق هر دقیقه ۴۵۰۰ تومان و با تلفن‌های همراه آن کشور ۶۰۰۰ تومان محاسبه می‌شود.

بسته‌های هدیه ویژه اصحاب رسانه و ستاد اربعین

همراه اول در راستای رسالت اجتماعی خود دو بسته هدیه اربعین ۱۴۰۰ را نیز ویژه رومینگ عراق برای اصحاب رسانه و ستاد اربعین در نظر گرفته است تا آنها بتواند این رویداد عظیم را به شکل مناسب پوشش دهند. البته برای هر فرد فقط یکی از این دو بسته قابل انتخاب خواهد بود.

نماینده ستاد عتبات عالیات اختیار فعالسازی این دو بسته را برعهده دارد و در اتصال به اپراتورهای عراقی نیز قابل استفاده خواهد بود. این دو بسته هدیه «اعتبار هدیه ۵۰۰ هزار تومانی رومینگ عراق قابل استفاده در کلیه سرویس‌ها از جمله مکالمه، پیامک و اینترنت همراه» و «بسته هدیه ۴۰۰ مگابایتی اینترنت همراه» را شامل می‌شود.

پشتیبانی حضوری و مجازی همراه اول از زائران اربعینی

اپراتور همراه اول با هدف ایجاد پوشش ارتباطی مطلوب برای زائران ایرانی اقداماتی چون ارتقای پهنای باند خدمات رسانی و افزایش تعداد کریرهای ارتباطی برای انتقال ترافیک، جلسات هماهنگی و آمادگی با تمامی اپراتورهای عراقی و همچنین وزارت اتصالات عراق را به انجام رسانده است. علاوه بر این، تیم خدمات و پشتیبانی همراه اول نیز در کنار گروه‌های مجازی که در حال حاضر فعالیت خود را با هدف پشتیبانی از زوار اربعینی آغاز کرده‌اند، در شهر کربلا حضور خواهد داشت.

از آنجایی که همراه اول امسال نیز همانند سال‌های قبل گسترده‌ترین خدمات ارتباطی را برای زائران اربعین حسینی  تدارک دیده است، تعرفه های تخفیفی اربعین ۱۴۰۰ تا پایان ماه صفر اعتبار خواهد داشت و مشترکان می‌توانند از آنها استفاده کنند. اپراتور همراه اول تاکید کرد تا زائران اربعین از بابت دریافت پیامک و روشن کردن گوشی در کشور عراق آسوده خاطر باشند؛ چراکه هزینه‌ای برای آنها به همراه ندارد.

لازم به ذکر است آن دسته از مشترکان همراه اول که قصد دارند به کشور عراق بروند، می‌بایست قبل از سفر مطمئن شوند که سیستم رومینگ بین‌الملل آنها فعال است. همچنین مشترکان اعتباری همراه اول برای خرید شارژ می‌توانند از طریق اپلیکیشن همراه من و درگاه‌های رسمی USSD این اپراتور استفاده کنند.

رومینگ بین‌الملل امکانی را فراهم می‌کند تا کاربران از تلفن همراه خود برای ارسال و دریافت صوت، دیتا و پیامک در زمان مسافرت به خارج از محدود جغرافیایی تحت پوشش شبکه اپراتور کشور مبدا از شبکه‌های تلفن همراه کشور مقصد استفاده کنند. کاربران از سه روش «شماره‌گیری کد دستوری ستاره ۱۰ ستاره ۲۹ مربع»، «ارسال عدد ۲۹ به سرشماره پیامکی ۱۰» و یا «اپلیکیشن همراه من» می‌توانند این طرح را فعال و غیرفعال کنند.

گفتنی است اپراتور همراه اول در راستای مسئولیت‌های اجتماعی خود در ایام محرم سال ۱۴۰۰ نیز به دلیل شیوع کرونا در کشور اقداماتی چون ایجاد زیرساخت‌های پخش زنده برنامه هیئت‌های مذهبی در ایام عزاداری سید و سالار شهیدان حضرت امام حسین (ع)، اهدای اینترنت و ماسک به هیئت‌های متقاضی را در دستور کار خود قرار داد تا این رویدادهای مذهبی در این ایام هرچه بهتر برگزار شوند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*