کمپ آموزشی تولید محتوای دیجیتال

کمپ آموزشی تولید محتوای دیجیتال در منطقه اروند با حمایت همراه اول برگزار شد

کمپ آموزشی تولید محتوای دیجیتال و مدیریت شبکه‌های اجتماعی منطقه آزاد اروند که در سه ماه با حمایت اپراتور همراه اول برگزار شده بود به پایان رسید.

کمپ آموزشی سه ماهه «تولید محتوا و مدیریت شبکه‌های مجازی» در تیرماه سال جاری با حمایت مرکز تحقیق و توسعه همراه اول و همت مرکز نوآوری اروند تک با هدف تقویت دستگاه‌های تولید محتوا در بخش‌های خصوصی و دولتی استان خوزستان در سه فصل آموزش، سنجش و جذب بازار کار برگزار شد. اپراتور همراه اول در راستای اهداف مسئولیت اجتماعی خود از این کمپ به عنوان طرحی که می‌توانست جرقه‌ای مؤثر در ذهن جوانان استان خوزستان باشد و هم‌سو با نهضت تولید محتوا، شرایط جذب جوانان اقصی نقاط کشور به بازار کار را فراهم سازد. حمایت کرد.

حمایت همراه اول از کمپ آموزشی تولید محتوای دیجیتال

کمپ آموزشی سه ماهه تولید محتوا و مدیریت شبکه‌های اجتماعی منطقه آزاد اروند که در تیرماه سال جاری برگزار شده بود به کار خود پایان داد و در همین راستا محمدرضا کشاورزی، معاون راهبرد همراه اول در اختتامیه این رویداد در خصوص اهمیت تولید محتوا و حمایت از کسب و کارهای این حوزه در همراه اول سخنرانی کرد.

از سرفصل‌های کارگروهی این کمپ نیز می‌توان به شرح شناخت شبکه‌های اجتماعی، انواع محتوای شبکه‌های اجتماعی، تولید محتوای متنی، نحوه نگارش تقویم محتوا، تولید محتوای صوتی و تصویری، معرفی ابزارهای مدیریت شبکه‌های اجتماعی، بازه زمانی انتشار محتوا، استراتژی و بازاریابی محتوا، برندینگ در شبکه های اجتماعی، اصول تبلیغات در شبکه های اجتماعی، ارتباط با مشتریان CRM، نحوه کسب درآمد از شبکه‌های اجتماعی، رفتارشناسی مشتریان و اینفلوئنسر مارکتینگ اشاره کرد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*